![]() |
Re: BMW M1 din 1979 by Styling Garage
prima data cand vad un M1...si pentru vremea lui a fost o super masina....adica si acum e defapt...se mentine...:)
|
Re: BMW M1 din 1979 by Styling Garage
Super Masina
|
Re: BMW M1 din 1979 by Styling Garage
superba masina...mai ales ca este foarte rara.
|
Re: BMW M1 din 1979 by Styling Garage
Foarte frumoasa!! Oare cand am sa am si eu sansa sa vad una live?Ca nu cred ca este vrun exemplar in ro.
|
Re: BMW M1 din 1979 by Styling Garage
billy,iti spun eu ca nu esti singurul care are o asemenea dorintza.nu am nici un comentariu legat de aspectul masinii......................... e super.
|
Re: BMW M1 din 1979 by Styling Garage
Zici ca e masina aia din filmu INAPOI IN VIITOR :):):):):) , in orice caz arata bestial !!!
|
Re: BMW M1 din 1979 by Styling Garage
Misto rau.. Te uiti la ea si parca nu iti vine sa crezi ca e din '79. Foarte frumos. BESTIAL
|
Re: BMW M1 din 1979 by Styling Garage
foarte frumoasa masinuta....plus k mi se pare geniala ideea cu scaunele
|
Re: BMW M1 din 1979 by Styling Garage
chiar masina de colectie nu am mai vazut de mult timp un astfel de bmw chiar a fost o masina care se lupta cu ferrari si lambo da nu il lua nimeni in serios pakat .
|
Re: BMW M1 din 1979 by Styling Garage
deci da...e frumoasa....:)
|
Re: BMW M1 din 1979 by Styling Garage
e superba. as prefera un m1 contra lambo au ferrari oricand.dar din cate imi amintesc a fost prezentata la Top Gear si nu prea era cine stie ce pe sosea.
|
Re: BMW M1 din 1979 by Styling Garage
masina sport,si are ceasurile inconjurate de imitatie de lemn...exact dacia unui vecin...in rest,super misto...
|
Re: BMW M1 din 1979 by Styling Garage
e adevarata masina.... :D
|
Re: BMW M1 din 1979 by Styling Garage
Masina este superba :shock: isi merita tori banii :shock:
|
Re: BMW M1 din 1979 by Styling Garage
Frumoasa si bine realizata!
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:32. |
- Copyright 2026 4Tuning