Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   BMW M1 din 1979 by Styling Garage (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/68871-bmw-m1-1979-by-styling-garage.html)

ArCaDa 26-02-08 17:38

Re: BMW M1 din 1979 by Styling Garage
 
prima data cand vad un M1...si pentru vremea lui a fost o super masina....adica si acum e defapt...se mentine...:)

CHIRIAC_87 26-02-08 17:55

Re: BMW M1 din 1979 by Styling Garage
 
Super Masina

gunball 26-02-08 20:01

Re: BMW M1 din 1979 by Styling Garage
 
superba masina...mai ales ca este foarte rara.

Billy c25xe 26-02-08 20:27

Re: BMW M1 din 1979 by Styling Garage
 
Foarte frumoasa!! Oare cand am sa am si eu sansa sa vad una live?Ca nu cred ca este vrun exemplar in ro.

CIPRIAN_17_CIP 26-02-08 20:46

Re: BMW M1 din 1979 by Styling Garage
 
billy,iti spun eu ca nu esti singurul care are o asemenea dorintza.nu am nici un comentariu legat de aspectul masinii......................... e super.

Victor_WRC 26-02-08 20:46

Re: BMW M1 din 1979 by Styling Garage
 
Zici ca e masina aia din filmu INAPOI IN VIITOR :):):):):) , in orice caz arata bestial !!!

bogdan gba 26-02-08 20:53

Re: BMW M1 din 1979 by Styling Garage
 
Misto rau.. Te uiti la ea si parca nu iti vine sa crezi ca e din '79. Foarte frumos. BESTIAL

no limits design 26-02-08 23:10

Re: BMW M1 din 1979 by Styling Garage
 
foarte frumoasa masinuta....plus k mi se pare geniala ideea cu scaunele

Stressjr_Speeddemon 27-02-08 00:02

Re: BMW M1 din 1979 by Styling Garage
 
chiar masina de colectie nu am mai vazut de mult timp un astfel de bmw chiar a fost o masina care se lupta cu ferrari si lambo da nu il lua nimeni in serios pakat .

tiby120 27-02-08 11:11

Re: BMW M1 din 1979 by Styling Garage
 
deci da...e frumoasa....:)

pablo.odg 27-02-08 15:17

Re: BMW M1 din 1979 by Styling Garage
 
e superba. as prefera un m1 contra lambo au ferrari oricand.dar din cate imi amintesc a fost prezentata la Top Gear si nu prea era cine stie ce pe sosea.

vlad_strumph 27-02-08 19:35

Re: BMW M1 din 1979 by Styling Garage
 
masina sport,si are ceasurile inconjurate de imitatie de lemn...exact dacia unui vecin...in rest,super misto...

Fixius 28-02-08 00:32

Re: BMW M1 din 1979 by Styling Garage
 
e adevarata masina.... :D

DaNy>DmN 28-02-08 11:07

Re: BMW M1 din 1979 by Styling Garage
 
Masina este superba :shock: isi merita tori banii :shock:

Vely 28-02-08 13:06

Re: BMW M1 din 1979 by Styling Garage
 
Frumoasa si bine realizata!


All times are GMT +2. The time now is 17:32.

- Copyright 2026 4Tuning