Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Hyunday Coupe - Coupé de Oro (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/68580-hyunday-coupe-coupe-oro.html)

tre 25-02-08 00:05

Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
 
HYUNDAI! cat de greu o fi?

bogddanel 25-02-08 02:49

Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
 
masinutza e frumoasa, insa nu prea gasesc nici o legautra intre patratzele si culaore...
aaa, si volanu...pare gen muscle...
aaaaa, ceasurile de bord sunt criminale:D

zGb 25-02-08 03:06

Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
 
parerea mea e ca e oribila...volanul e de prost gust iar jantele la fel...oricum tind sa cred ca-i lipseste un eleron

bogdan gba 25-02-08 08:44

Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
 
mah.. mie imi place, dar culoarea si patratelele alea de pe masina sunt oribile. Daca ar fi fost alta culoare cred ca arata mult mai bine. Si mai sunt cateva lucruri la interior care nu imi plac dar in rest eu zic ca e ok

bragagiu 25-02-08 09:14

Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
 
O Masina De Expozitie Frumoasa Dar Parul Ala La Schimbator Si La Frana De Mana Strica Tot Intertiorul

3TURBOnos 25-02-08 09:33

Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
 
nu imi plac deloc coreenele, dar cum este coupe-ul asta "aranjat" nu asi putea sa spun ca nu arata frumos.

no limits design 25-02-08 09:35

Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
 
patratelele nu imi plac

mario-gtr 25-02-08 09:52

Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
 
zici ca-i reclama la post-it cu patratelele alea.... cat despre blana de la schimbator era gata-gata sa fac o comparatie dar ma abtin :!:

gunball 25-02-08 10:19

Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
 
arata bine...multa munca s-a depus pentru a o face.

catalin4u24 25-02-08 12:01

Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
 
Fara sa iau in calcul culoarea si patratelele, masina e superba. In sfarsit un bodykit reusit pt coupe. Spatele masinii arata criminal. Si interiorul este deosebit. Mi-ar placea masina asta...

Mishu-f 25-02-08 13:38

Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
 
daca o epileaza la schimbator acolo si la frana de mana......aaa da si sa scoata patratelelel alea, jnatele si volanu ala care sunt cu totul si cu totul alt stil , as putea zice ca e frumusica

Marius_mym89 25-02-08 13:42

Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
 
Quote:

Originally Posted by mario-gtr (Post 1381593)
zici ca-i reclama la post-it cu patratelele alea.... cat despre blana de la schimbator era gata-gata sa fac o comparatie dar ma abtin :!:

frumoasa comparatie...:lol::lol::lol::lol::lol:....

tm_kata 25-02-08 14:11

Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
 
nu prea imi place cum e vopsita..... dar in rest e superba :)

sica_sibiu 25-02-08 17:16

Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
 
e o masina buna hyundai coupe ? modelul asta ? , e fiabila ? :D

criss_cars 25-02-08 19:25

Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
 
Pe cat de urata e masina asta stock (modelul asta) pe atat de frumoasa este aceasta. Nu credeam k se poate scoate ceva bun din modelul asta dar in fine.


All times are GMT +2. The time now is 20:16.

- Copyright 2026 4Tuning