![]() |
Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
HYUNDAI! cat de greu o fi?
|
Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
masinutza e frumoasa, insa nu prea gasesc nici o legautra intre patratzele si culaore...
aaa, si volanu...pare gen muscle... aaaaa, ceasurile de bord sunt criminale:D |
Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
parerea mea e ca e oribila...volanul e de prost gust iar jantele la fel...oricum tind sa cred ca-i lipseste un eleron
|
Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
mah.. mie imi place, dar culoarea si patratelele alea de pe masina sunt oribile. Daca ar fi fost alta culoare cred ca arata mult mai bine. Si mai sunt cateva lucruri la interior care nu imi plac dar in rest eu zic ca e ok
|
Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
O Masina De Expozitie Frumoasa Dar Parul Ala La Schimbator Si La Frana De Mana Strica Tot Intertiorul
|
Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
nu imi plac deloc coreenele, dar cum este coupe-ul asta "aranjat" nu asi putea sa spun ca nu arata frumos.
|
Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
patratelele nu imi plac
|
Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
zici ca-i reclama la post-it cu patratelele alea.... cat despre blana de la schimbator era gata-gata sa fac o comparatie dar ma abtin :!:
|
Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
arata bine...multa munca s-a depus pentru a o face.
|
Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
Fara sa iau in calcul culoarea si patratelele, masina e superba. In sfarsit un bodykit reusit pt coupe. Spatele masinii arata criminal. Si interiorul este deosebit. Mi-ar placea masina asta...
|
Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
daca o epileaza la schimbator acolo si la frana de mana......aaa da si sa scoata patratelelel alea, jnatele si volanu ala care sunt cu totul si cu totul alt stil , as putea zice ca e frumusica
|
Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
Quote:
|
Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
nu prea imi place cum e vopsita..... dar in rest e superba :)
|
Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
e o masina buna hyundai coupe ? modelul asta ? , e fiabila ? :D
|
Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
Pe cat de urata e masina asta stock (modelul asta) pe atat de frumoasa este aceasta. Nu credeam k se poate scoate ceva bun din modelul asta dar in fine.
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:16. |
- Copyright 2026 4Tuning