Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   latit jante! (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/68563-latit-jante.html)

albert_md2004 27-02-08 20:55

Re: latit jante!
 
am inteles,multam fain!

mihay 28-02-08 16:30

Re: latit jante!
 
DE LATIT JANTE DE DACIE SE POT LATI IN PACURARI LA UN MAG DE PIESE AUTO NU DAU NUME CA FAC RECLAMA :d IAR LEGAT DE OMULETUL CU NEBUNIILE LUI SA STII CAS FOARTE SIGURE JANTELE SI O SI ZIC DIN EXPERIENTA, A SI LEGAT DE CAT PLUMB PUI MAI DELOC DACA MESERIASUL LE FACE BINE NU PUI DELOC PLUMB. CA SA NU MAI ZIC CA DACA SUDURA SE FACE CU ARC ELECTRIC ADICA TABLA JANTEI LOCUL UNDE SE SUDEAZA EFECTIV NU SE DEPUNE MATERIAL CI SE CONTOPESTE MAETIALUL JANTEI NU PIERZI NICI DIN REZISTENTA SI NICI NU O DEZECHLIBREZI APROPO DE INGINERIE DACA NU STII NU RASPUNDE IN CONSECINTA

DACA VREI SA DUBLEZI JANTE VB PE MESS SAU DAI UN PM SI VEDEM CUM FACEM

IAR DOMUL Puya^WRX SA STII CA JANTELE DUBLATE FACUTE BINE SI ECHILBRATE BINE REZISTA LA VITEZE PANA IN 200KM/H IAR VITEZA ASTA PT DACIE E O VITEZA GREU DE ATINS IAR LA FORTELE DE TORSIUNE SUPUSE DE DACIE E INSESIZABIL AVAND IN VEDERE SI GREUTATEA CU CARE APASA DACIA PE JANTA RESPECTIV PE CAUCIUC :PEACE:

ZyZ 29-02-08 08:59

Re: latit jante!
 
2 Attachment(s)
Puya, ai tacut ?

AXEL_SS 29-02-08 12:19

Re: latit jante!
 
Quote:

Originally Posted by ZyZ (Post 1390956)
Puya, ai tacut ?

Oho in sfarsit vad si eu prima ta masina... Arata frumos zyz-ule.

Tim 29-02-08 12:23

Re: latit jante!
 
Quote:

Originally Posted by AXEL_SS (Post 1391314)
Oho in sfarsit vad si eu prima ta masina... Arata frumos zyz-ule.

si inca ce frumos arata :x
mai ales cu jantele astea :X
Lea cazut fata baietilor de la intalnirea aia de atunci cand a vazut si ZYZ-u mare si ZYZ-u mic :P

ZyZ 29-02-08 13:13

Re: latit jante!
 
Oh, the memories...:cry:

AXEL_SS 08-03-08 22:31

Re: latit jante!
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 1383609)
Puya ... pe langa ca faci off topic nici nu vad rostul faptului ca Bakal si eu si altii facem parte din Crazy Drivers Iasi. Imi cer eu scuze,dar cumva ai fost pe aici si noi nu stim? O zi buna si fara off topic, pt ca de la urmatorul post facut aiurea aici ... incep sa dau avertismente grave! Strict pe subiect!

Mai da rau esti tu:lol:

fan_iasi 15-09-08 18:14

Re: latit jante!
 
ba, da se merita sa faci asa efort?
pai daca iti cumperi niste jante noi din aliaj, model cool de tot, nu scapi mai ieftin, si mai ales cu mai putine batai de cap?

bakal 16-09-08 16:46

Re: latit jante!
 
depinde de rezultatul si aspectul final pe care vrei sa il obtii de la masina

ktalyn 19-09-08 20:49

Re: latit jante!
 
salut...
Pt. Radu, as putea lua legatura cu tine sa te intreb cateva aspecte in legatura cu jantele dublate! Multumesc anticipat!

pui de drac 06-01-09 15:25

Re: latit jante!
 
Foarte tari jantele alea zyzule:)) de unde facui rost de ele nene?

p.s.: mai da si tu un semn de viata man..

ZyZ 06-01-09 22:08

Re: latit jante!
 
Erau jantele de competitie de pe Oltcitul de curse al lui Tim :lol: Cat despre semne...n-am voie, ca ce-i porno se considera offtopic :D

bmwh548 07-01-09 10:28

Re: latit jante!
 
Acum au ajuns inapoi pe COX? Parca l-am vazut de vreo doua ori cu jante foarte asemanatoare.

pui de drac 07-01-09 11:17

Re: latit jante!
 
scurt :)) cine stie cunoaste:)) si cu asta gata:)

Tim 12-01-09 22:56

Re: latit jante!
 
dap a luat-o un amic ;) si are si jantele


All times are GMT +2. The time now is 03:45.

- Copyright 2026 4Tuning