![]() |
Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
dati mai departe care mai are nevoie ;)
ma bucur ca va este de folos |
Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
Eu l-am salvat direct in C>>>>Yahoo!>>>Messenger ... si nu a mers. Apoi l-am deschis si se pare ca mi-l deschide ca document Notepad.... ce contine niste litere chirilce :D
Ata ete.... :p |
Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
trebuie sa ii schimbi extensia in .exe ...citeste cu atentie pe prima pagina
|
Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
Yeee... a mers! Merci frumos, intelesesem ca daca il salvez direct in /Messenger face singur treaba :lol:
|
Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
deci merge ... bun ... ma bucur
de aia am scris mare cu ROSU ... sa schimbati extensia ... ca nu te lasa sa pui fisiere executabile din motive de securitate |
Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
n`ai pt ce :)
Mi`a mers si mie.era de la multi mess |
Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
Nu cred ca era de la multi mess ! si eu am multi mess si a mers like a dream :P
Danke psycho :) |
Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
mi se pare mie sau odata la cateva minute yahooo mess vine deasupra la toate aplicatiile?
|
Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
cred ca face asa la beta .... eu pe am pe unu beta si pe unu 8 si nu face belele
|
Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
mai sare uneori o fereastra deasupra, dar maxim 1 data pe zi...
|
Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
Mersi Psycho pentru program... o sa-l dau si eu mai departe...
|
Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
Quote:
|
Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
face asa la beta .. la 8 nu face
|
Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
ok,ms.
oricum o sa reinstalez o.s-ul zilele astea si nu mai pun programelul ,desi e interesant (poate cand apare versiunea 9 finala de mess nu o sa mai faca asa) |
Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
Programul y!msgr.ad-remover.new.2-patch in format exe CLICK AICI
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:43. |
- Copyright 2026 4Tuning