Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/68353-scapi-reclama-yahoo-messenger.html)

Psycho 23-02-08 18:11

Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
 
dati mai departe care mai are nevoie ;)

ma bucur ca va este de folos

Claudia 26-02-08 17:40

Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
 
Eu l-am salvat direct in C>>>>Yahoo!>>>Messenger ... si nu a mers. Apoi l-am deschis si se pare ca mi-l deschide ca document Notepad.... ce contine niste litere chirilce :D
Ata ete.... :p

trafy-vr6 26-02-08 17:48

Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
 
trebuie sa ii schimbi extensia in .exe ...citeste cu atentie pe prima pagina

Claudia 26-02-08 18:17

Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
 
Yeee... a mers! Merci frumos, intelesesem ca daca il salvez direct in /Messenger face singur treaba :lol:

Psycho 26-02-08 19:17

Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
 
deci merge ... bun ... ma bucur

de aia am scris mare cu ROSU ... sa schimbati extensia ... ca nu te lasa sa pui fisiere executabile din motive de securitate

trafy-vr6 26-02-08 19:54

Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
 
n`ai pt ce :)


Mi`a mers si mie.era de la multi mess

RA_2fast4u 26-02-08 22:14

Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
 
Nu cred ca era de la multi mess ! si eu am multi mess si a mers like a dream :P


Danke psycho :)

kirin 27-02-08 20:20

Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
 
mi se pare mie sau odata la cateva minute yahooo mess vine deasupra la toate aplicatiile?

Psycho 27-02-08 20:24

Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
 
cred ca face asa la beta .... eu pe am pe unu beta si pe unu 8 si nu face belele

aleks 28-02-08 09:30

Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
 
mai sare uneori o fereastra deasupra, dar maxim 1 data pe zi...

iMAGiNE 29-02-08 06:12

Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
 
Mersi Psycho pentru program... o sa-l dau si eu mai departe...

kirin 04-03-08 00:34

Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 1388628)
mai sare uneori o fereastra deasupra, dar maxim 1 data pe zi...

la mine odata la 5 minute ... e stresant cand scriu pe undeva s

Psycho 04-03-08 08:37

Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
 
face asa la beta .. la 8 nu face

kirin 05-03-08 23:15

Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
 
ok,ms.
oricum o sa reinstalez o.s-ul zilele astea si nu mai pun programelul ,desi e interesant (poate cand apare versiunea 9 finala de mess nu o sa mai faca asa)

Daniel_Toa 06-03-08 08:00

Re: Cum scapi de reclama din Yahoo! Messenger
 
Programul y!msgr.ad-remover.new.2-patch in format exe CLICK AICI


All times are GMT +2. The time now is 03:43.

- Copyright 2026 4Tuning