Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bacau (https://forum.4tuning.ro/80-bacau.html)
-   -   4tuning days editia 2008 (https://forum.4tuning.ro/80-bacau/68304-4tuning-days-editia-2008-a.html)

Cristy_mat 12-03-08 14:47

Re: 4tuning days editia 2008
 
de unde dixit aleks.....mai mere un bajet cu mine atat:lol:dar daca mai vrea cineva mai am un loc liber

Al3xxx 18-03-08 09:09

Re: 4tuning days editia 2008
 
vad ca nu scrie nimeni nimik ...
asa ca am sa incep eu :
- a fost frumos organizat evenimentul,mult mai bine decat in anii precedenti
-multe masini facute cu gust ,sau unele care nu aveau ce cauta acolo
(bmw ul ala cu nr de tzol si era si de vanzare)
-multe gagici nu stiai la la ce sa te uiti la masini ,sau la femei... :)))
-baietii cu ursii au facut iar specatocol si ono de asemeni si sa nu uitam baietii cu daciile

in rest cine nu a fost sa se uite pe poze

sageata 18-03-08 10:58

Re: 4tuning days editia 2008
 
pana una alta , pana apar pozele....:

https://forum.4tuning.ro/513-4tuningdays-2008-15-16-martie-romexpo/71074-poze-4tuningdays/page-2.html

MON-u 18-03-08 20:26

Re: 4tuning days editia 2008
 
frumos...la anul poate am sa fiu si eu prezent dar...cu tot cu Monica..ca rechini nu am vazut deloc pe acolo!

Shorty 18-03-08 22:57

Re: 4tuning days editia 2008
 
4 Attachment(s)
Cateva poze care nu o sa le gasit pe forum.
Restul de poze cu fete si masini nu are rost sa le urc ca deja e plin de threduri cu asa ceva.

Al3xxx 19-03-08 08:42

Re: 4tuning days editia 2008
 
Quote:

Originally Posted by Shorty (Post 1431425)
Cateva poze care nu o sa le gasit pe forum.
Restul de poze cu fete si masini nu are rost sa le urc ca deja e plin de threduri cu asa ceva.

mai dar ce iti tremura asa camera aia... nici o poza nu a iesit clara adik fara zgomot

Spillner 19-03-08 19:30

Re: 4tuning days editia 2008
 
Quote:

Originally Posted by Shorty (Post 1431425)
Cateva poze care nu o sa le gasit pe forum.
Restul de poze cu fete si masini nu are rost sa le urc ca deja e plin de threduri cu asa ceva.

1.Dimineata,frig.tremura mana,ti-am spus sa-ti iei geaca pe tine:)
2.Ne-a tras-o la toti 4:toti m..stii fata la mine!si am muscat-o...toti:):):)
3.Se adunau peretii in camera aia....sforaia Sageata:):)
4.Asa cum era normal,a fost printre noi chiar daca numai cu spiritul...R.I.P. Micutule

Shorty 19-03-08 21:33

Re: 4tuning days editia 2008
 
Quote:

Originally Posted by Al3xxx (Post 1431905)
mai dar ce iti tremura asa camera aia... nici o poza nu a iesit clara adik fara zgomot

In afara de prima poza care e neclara din cauza ca tremuram de frig restul pozelor sunt trease cu ISO 200(l-am setat asa mare pt pozele din incinata Romexpo si a ramas asa mai tot timpul ) si de aia au zgomot.

Boasa 19-03-08 21:47

Re: 4tuning days editia 2008
 
Se vedea de la o posta pe fata voastra ca sunteti moldoveni... :lol: Nu v-a oprit nici un bucurestean pe strada?

sageata 19-03-08 22:14

Re: 4tuning days editia 2008
 
Quote:

Originally Posted by Boasa (Post 1433512)
Se vedea de la o posta pe fata voastra ca sunteti moldoveni... :lol: Nu v-a oprit nici un bucurestean pe strada?

o patesti des cu fata aia a ta?:lol::lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 09:49.

- Copyright 2026 4Tuning