Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul incepatorului (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului.html)
-   -   demo car PHASE - expusa in MALL astazi 27.07.2005 (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului/6819-demo-car-phase-expusa-mall-27-07-2005-a.html)

Gratzian 27-07-05 15:40

frumoasa masina, naste mari pasiuni
sa mergem impreuna in seara asta sa o vedem

alex_102 27-07-05 15:56

Mall vitan sau Plazza? raspundeti repede ca poate ajung si eu sa o vad. Multumesc.

iondarie 27-07-05 15:57

VITAN!

ZerO_CooL 27-07-05 16:05

Ma duc si eu in seara asta sa o vad. Gratian, tu pe la ce ora te duci?

Gratzian 27-07-05 16:06

inca nu stiu... dupa 8 sigur

ZerO_CooL 27-07-05 16:12

Multumesc pt raspuns. Si eu tot dupa 8 o sa trec pe acolo, ar fi frumos sa ne intalnim cativa useri ai forumului acolo.

iondarie 27-07-05 16:28

ia te uita :D
 
Pentru cei curiosi iata si cateva poze cu masinuta care sta linistita si va asteapta in MALL VITAN!

[img]ftp://emmanet.ro/upload/IMG_0739.jpg[/img]
[img]ftp://emmanet.ro/upload/IMG_0741.jpg[/img]
[img]ftp://emmanet.ro/upload/IMG_0742.jpg[/img]
[img]ftp://emmanet.ro/upload/IMG_0743.jpg[/img]
[img]ftp://emmanet.ro/upload/IMG_0744.jpg[/img]

sper sa va placa ce o sa vedeti! :)

LEXUS 27-07-05 19:32

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"dracula\"
pacat de firma Phase Linear ca a fost cumparata de propietari Magnat ( nu mai stiu cum se cheama firma )
Acuma sigur calitatea sculelor de la Phase Linear se va duce in jos.
Phase Linear a facut unu dintre cele mai bune woofere dupa parerea revistelor.
Linear :)

ai vrun argument ca va scadea calitatea produselor Phase? doar faptup k-a fost cumparata de magnat nu inseamna ca o sa se si transforme in magnat...
BTW :
SUPER PREZENTABILA MASINA... :twisted:

ZerO_CooL 27-07-05 21:41

Acum am ajuns acasa. Am ajuns la 21:50 la Mall, m-am chinuit putin ca sa mai ajung, dar a meritat. Este superba masina din toate punctele de vedere.
O sa mai bage Golftuning niste poze cu masina, in curand.

GolfuletzS 27-07-05 21:53

5 Attachment(s)
am ajuns si eu akas :D dupa cum zicea zero cool o sa bag ceva poze :D

GolfuletzS 27-07-05 21:56

4 Attachment(s)
more...

GolfuletzS 27-07-05 21:58

2 Attachment(s)
In drum spre:

blowwind 27-07-05 22:08

vroiam si yo s`o vad si n`am stiu :(( mda...

iondarie 28-07-05 08:13

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"LEXUS\"
ai vrun argument ca va scadea calitatea produselor Phase? doar faptup k-a fost cumparata de magnat nu inseamna ca o sa se si transforme in magnat...

Fratilor firma PHASE nu a fost cumparata de nimeni! compania care detine brand-urile MAGNAT, PHASE este aceeasi dintotdeauna si se numeste REKOTON!

blowwind 28-07-05 09:00

stie cineva daca mai este si azi masina in mall ?? :)


All times are GMT +2. The time now is 23:32.

- Copyright 2026 4Tuning