![]() |
frumoasa masina, naste mari pasiuni
sa mergem impreuna in seara asta sa o vedem |
Mall vitan sau Plazza? raspundeti repede ca poate ajung si eu sa o vad. Multumesc.
|
VITAN!
|
Ma duc si eu in seara asta sa o vad. Gratian, tu pe la ce ora te duci?
|
inca nu stiu... dupa 8 sigur
|
Multumesc pt raspuns. Si eu tot dupa 8 o sa trec pe acolo, ar fi frumos sa ne intalnim cativa useri ai forumului acolo.
|
ia te uita :D
Pentru cei curiosi iata si cateva poze cu masinuta care sta linistita si va asteapta in MALL VITAN!
[img]ftp://emmanet.ro/upload/IMG_0739.jpg[/img] [img]ftp://emmanet.ro/upload/IMG_0741.jpg[/img] [img]ftp://emmanet.ro/upload/IMG_0742.jpg[/img] [img]ftp://emmanet.ro/upload/IMG_0743.jpg[/img] [img]ftp://emmanet.ro/upload/IMG_0744.jpg[/img] sper sa va placa ce o sa vedeti! :) |
Re:
Quote:
BTW : SUPER PREZENTABILA MASINA... :twisted: |
Acum am ajuns acasa. Am ajuns la 21:50 la Mall, m-am chinuit putin ca sa mai ajung, dar a meritat. Este superba masina din toate punctele de vedere.
O sa mai bage Golftuning niste poze cu masina, in curand. |
5 Attachment(s)
am ajuns si eu akas :D dupa cum zicea zero cool o sa bag ceva poze :D
|
4 Attachment(s)
more...
|
2 Attachment(s)
In drum spre:
|
vroiam si yo s`o vad si n`am stiu :(( mda...
|
Re:
Quote:
|
stie cineva daca mai este si azi masina in mall ?? :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:32. |
- Copyright 2026 4Tuning