Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   un matiz mai modest b-67-jwx (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/68168-matiz-modest-67-jwx.html)

aDytZa_1989 23-02-08 16:45

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
Quote:

Originally Posted by flura (Post 1376382)
intrebare ? se fac intalnirii in buc. si unde?

arata bine masinutza sa o stapanesti sanatos :wink:
Am putea incerk sa facem iar intalnirile daewoo ca in vremurile bune ! :D

flura 23-02-08 21:02

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
hai sa facem ar fi marfa!

ei cicane! stii tu!

unde gasesc si eu un turometru? si daca stiti unde se leaga?

Svw t2 24-02-08 17:19

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
frumos matizu sa il stapanesti sanatos si fara incidente

PetricaCBD 10-03-08 21:39

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
Quote:

Originally Posted by flura (Post 1378957)
hai sa facem ar fi marfa!

ei cicane! stii tu!

unde gasesc si eu un turometru? si daca stiti unde se leaga?

dc nu va facetzi club matiz.....noi am facut club cielo si acum avem propriul nostru forum......

George_P. 11-03-08 00:50

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
Quote:

Originally Posted by flura (Post 1376365)
te cred ! dar as vrea intr-un viitor mai apropiat niste jentii, un pic mai coborata si cred ca la motor nu prea ai ce sa-i faci

ai ce sa-i faci acolo cat de cat...;)

aDytZa_1989 11-03-08 19:53

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
Quote:

Originally Posted by PetricaPTK (Post 1415228)
dc nu va facetzi club matiz.....noi am facut club cielo si acum avem propriul nostru forum......

ar fi ceva !!! hmmm :D

George_P. 19-03-08 18:18

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
hai sa inaintam cumva in privinta asta...:idea:

pt inceput, propun sa ne intalnim mai toti cu matizurile pe undeva in bucuresti.

daewoo matiz meeting sau ceva de genu, daca nu saptamanal macar o data la 2-3 saptamani...

??

George_P. 21-03-08 16:18

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
e clar ca nu vreti...

aDytZa_1989 21-03-08 16:35

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
ar fi o super idee ma bag :wink:

Mustang 25-03-08 08:07

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
Quote:

Originally Posted by flura (Post 1378957)
unde gasesc si eu un turometru? si daca stiti unde se leaga?

Gasesti in Vitan turometre ...
Il legi la bobina de inductie. ;)

flura 30-12-08 08:37

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
salutare nu am mai postat de mult pe forum, imi cer scuze revin cu intrebarea mea de acum cateva lunii, un club ceva o intalnirecand facem?

andi_cimpean 31-12-08 21:08

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
Quote:

Originally Posted by flura (Post 1948783)
salutare nu am mai postat de mult pe forum, imi cer scuze revin cu intrebarea mea de acum cateva lunii, un club ceva o intalnirecand facem?

ti-ai mai adus aminte parola? :lol:, chiar ma uitam sa vad de apare threadu-ul tau in fata, am crezut ca ti-a dat msj, ceva vreun moderator.

flura 05-01-09 08:46

da m-am straduit sa imi amintesc parola.

pana la urma se mai fac intalnirii ceva?

Dr3adLorD 11-01-09 02:00

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
Quote:

Originally Posted by flura (Post 1957898)
da m-am straduit sa imi amintesc parola.

pana la urma se mai fac intalnirii ceva?

eu vin cu mare placere daca se fac. sa ma anuntati si pe mine:-)

flura 13-01-09 08:42

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
de anuntat de anuntam dar sa stim si noi daca se mai face vreo intalnire.


All times are GMT +2. The time now is 23:18.

- Copyright 2026 4Tuning