![]() |
Re: 2009 Audi A4 Avant
oricum masina e beton.Fsi....Tdi....who cares.
|
Re: 2009 Audi A4 Avant
Impresionant !!!
|
Re: 2009 Audi A4 Avant
Pur si simplu....SUPERB!
noul a4 este foarte atractiv(nu ca modelul scos din productie nu ar fi fost):D |
| All times are GMT +2. The time now is 11:35. |
- Copyright 2026 4Tuning