Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   muzica la moda pt noi (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/681-muzica-moda-pt.html)

cr0n0s 13-03-04 13:02

de ce nu poti sa pui? daca iti zice file type not accepted... sau ceva de genul... arhiveaz-o cu rar

mjs 13-03-04 13:33

2 Attachment(s)
sa pun si eu cateva melodii.

mjs 13-03-04 13:35

1 Attachment(s)
si inca una

X-Ray-Eyes 13-03-04 13:59

1 Attachment(s)
Asta e cea mai tare muzica sau melodie ... cum vreti ... pentru masina , mai ales ptr liniutza .. daca dai la maxim sa sara membranele de la bass se impushca babele si moshii de pe strada !
PS : ACUM SIGUR MERGE !!!

mjs 13-03-04 15:04

x-ray vezi ca arhiva aia cu cea mai buna melodie pt liniute nu merge. mai arhiveaz-o odata.

mjs 13-03-04 15:06

Quote:

Originally Posted by \"aicad\"
eu nu pot sa pun nici o melodie grrrrrrrrr

ai arhivat melodia mai intai. daca nu, arhiveaza melodia si vezi daca iti merge.

catalin rs4 13-03-04 15:25

:lol: :lol: shhaaaaaaaaaaaa..merci pt melodie...de cand cautam ..melodia..\"in lumea ta\" nu stiam cine o canta.. :lol: :lol: ce chestie buna...este topicul asta aici.. :lol: toate melodiile leam luat..faine toate.. 8)

cateva melodi..nu merg..imi da greseala ..la arhivat. :twisted: :twisted: :(

X-Ray-Eyes 13-03-04 16:27

Catalin .. eu aveam melodia de cand a aparut videoclipul ba chiar dinainte .. i-am dat linkul webmasterului de aici ca sa il bage intr-un filmulet .. si l-a bagat in montajul ala de 68 Mb ...
BTW .. i-a vedetzi ca acum merge Zipul cu Cea Mai Tare Melodie Posibila ...
Eu am dezarhivat-o si mi-a mers ...
Sa o ascultatzi cu boxele de la comp date la MAXIM !!!
:peace:

b99sha 13-03-04 18:32

Da, frumos topic DAR - nu mai e voie sa se posteze melodiile direct!!!
Se pot pune doar link-uri cu melodiile restepctive :!: :!: :!:

catalin rs4 13-03-04 19:18

de ce nu mai avem voie sa bagam melodiile direct?? :( :(

X-Ray-Eyes 13-03-04 21:07

Atzi ascultat melodia pusa de mine ?
Atzi facut stop cardiac ?
Cel mai crima e sa o bagi la un semafor de statzie de tramvai cand faci stanga ... si sa o dai la maxim cu toate geamurile date jos si inca 3 prieteni in masina .. sa vezi cum se uita lumea !
:peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace:

cr0n0s 13-03-04 21:25

2 Attachment(s)
o-ho... bine tu x-ray... marfa melodia!!! daca e cu din astea pun si io una de fapt 2 care mi se par super tari... imi cer scuze ptr calitatea melodiei debonaire... dar asa o am si eu...

mjs 14-03-04 16:25

super marfa melodiile astea 2

TYE 19-03-04 15:33

1 Attachment(s)
ce ziceti de asta? ...
am auzit-o azi la radio KISS FM !

TYE 25-03-04 17:51

1 Attachment(s)
test . .. .


All times are GMT +2. The time now is 03:25.

- Copyright 2026 4Tuning