![]() |
Re: Jante+anvelope Audi A8 20" originale.
Valabil!!!!!!!
|
Re: Jante+anvelope Audi A8 20" originale.
Anunt valabil.
|
Re: Jante+anvelope Audi A8 20" originale.
Accept si schimburi!!
|
Re: Jante+anvelope Audi A8 20" originale.
Nu sunt nici pe 19 si nici pe 20, e o marime ciudata, intermediara 690. E mai dificil de gasit gume pt ele, in lumea noastra a celor de jos ;)
Quote:
|
Re: Jante+anvelope Audi A8 20" originale.
Steleeea: Asa este dar pentru un posesor de A8 care le poarta 15000Km/Iarna il duc gumele astea lejer vreo 3 ani. La banii pe care ii cer eu pe ele cred ca nu e o problema ca in 3 ani sa-si mai ia un set de anvelope care, e adevarat sunt mai rare, dar se gasesc. Si daca ma gandesc bine cata costa o revizie la un A8 sau cat consuma... 800 Euro sunt bani de tigari :)).
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:23. |
- Copyright 2026 4Tuning