Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Germanii au construit un Pontiac "Le Supra" (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/67945-germanii-construit-pontiac-supra.html)

Bogdan_ozzy 20-02-08 14:39

Re: Germanii au construit un Pontiac "Le Supra"
 
Frumoasa transformare.. si a iesit destul de bine

Ryno 20-02-08 18:52

Re: Germanii au construit un Pontiac "Le Supra"
 
imi place e un subiet de film sau o istorie o adevarata istorie pt un film dar trebuia sa dea mai multe date

ady_dl3 20-02-08 20:30

Re: Germanii au construit un Pontiac "Le Supra"
 
sunt shi muscle-uri mai frumoase...

iulian_rs 20-02-08 21:58

Re: Germanii au construit un Pontiac "Le Supra"
 
o combinatie la prima vedere un pic cam ciudata dar cred ca a iesit ceva bun din ea de aspect sa numai zicem si stock masina arata foarte bine iar cu v8 turbo cred ca si alearga bine

Avocatu 21-02-08 00:51

Re: Germanii au construit un Pontiac "Le Supra"
 
hou prea tare suuper :d

Victor_WRC 22-02-08 21:44

Re: Germanii au construit un Pontiac "Le Supra"
 
Tire Shreder !!!:))

mishu415 23-02-08 04:02

Re: Germanii au construit un Pontiac "Le Supra"
 
"Sub capota lui nu se afla un V8, nici un V6. Sub capota lui se afla un motor de Supra"

din kte stiu eu supra are motor v6,interesanta masina, dar pakt k nu se mai aude sunetul de v8 de sub capota:sad:

Platinum Squirrel 24-02-08 01:10

Re: Germanii au construit un Pontiac "Le Supra"
 
fratilor, ce as vrea sa aud motorul ala ..... in special intr-un le mans


All times are GMT +2. The time now is 02:25.

- Copyright 2026 4Tuning