![]() |
Re: Germanii au construit un Pontiac "Le Supra"
Frumoasa transformare.. si a iesit destul de bine
|
Re: Germanii au construit un Pontiac "Le Supra"
imi place e un subiet de film sau o istorie o adevarata istorie pt un film dar trebuia sa dea mai multe date
|
Re: Germanii au construit un Pontiac "Le Supra"
sunt shi muscle-uri mai frumoase...
|
Re: Germanii au construit un Pontiac "Le Supra"
o combinatie la prima vedere un pic cam ciudata dar cred ca a iesit ceva bun din ea de aspect sa numai zicem si stock masina arata foarte bine iar cu v8 turbo cred ca si alearga bine
|
Re: Germanii au construit un Pontiac "Le Supra"
hou prea tare suuper :d
|
Re: Germanii au construit un Pontiac "Le Supra"
Tire Shreder !!!:))
|
Re: Germanii au construit un Pontiac "Le Supra"
"Sub capota lui nu se afla un V8, nici un V6. Sub capota lui se afla un motor de Supra"
din kte stiu eu supra are motor v6,interesanta masina, dar pakt k nu se mai aude sunetul de v8 de sub capota:sad: |
Re: Germanii au construit un Pontiac "Le Supra"
fratilor, ce as vrea sa aud motorul ala ..... in special intr-un le mans
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:25. |
- Copyright 2026 4Tuning