![]() |
Re: Esapament Ericsson de 10829$ pentru M3
sincer sa fiu nu stiu sa fie diferente intre asta si alea de inox ca si performante, dar ca pret diferentele sunt enorme(nu prea isi justifica pretul)
|
Re: Esapament Ericsson de 10829$ pentru M3
mamaaa.......11.000 de euro....pfuuu....daca as avea bani de m3 poate poate....as da banii si pe esapament ....in rest kit-ul e frumos...;)
|
Re: Esapament Ericsson de 10829$ pentru M3
Scumpe...dar zic ca isi merita cat de cat banii...si vorba voastra ....cine isi permite un M3 isi permite si asa ceva....:)
|
Re: Esapament Ericsson de 10829$ pentru M3
Scump nene esapamentul asta.. Dar vreau sa spun ca m3-ul din imagine e mortal.. Masina mea favorita >> BMW M3
|
Re: Esapament Ericsson de 10829$ pentru M3
ce sa zick kitul e frumos dar esapamentul nu isi justifica pretul este foarte tipator si performante foarte mari nu cred ca poti scoate din asa ceva incat sa merite 11 mii de $$
|
Re: Esapament Ericsson de 10829$ pentru M3
mare atentie la uni dintre voi k ati scris 11.000 de euro iar de la euro pana la dolari este ap dublu ca diferenta....oricum sincer mi se pare prea bestial sistemul de evacuare,dar dak ar fi si niste detali despre ibmunatatirile care la-ar aduce ar fi si mai bine
|
Re: Esapament Ericsson de 10829$ pentru M3
Mama inteleg performanta si aspect dar 11.000$ :shock:, totusi nu cred ca merita...:oops:
|
Re: Esapament Ericsson de 10829$ pentru M3
In euro ar fi pana in 7500, mai pui si taxe, manopera, mai nu stiu ce trebuie sa platesti, si se apropie in euro la pretul in $.
Apoi daca nu-ti dau voie aia de la RAR iti bagi unghia in gat sau te infurii si-i pui pe ei sa iti faca un esapament integral din titan, indoind tevile cu degetele! |
Re: Esapament Ericsson de 10829$ pentru M3
multi bani.....:|
|
Re: Esapament Ericsson de 10829$ pentru M3
Fain dar mai bine cumpar 3 ursulete
|
Re: Esapament Ericsson de 10829$ pentru M3
din ce am mai citit e diferentza la greutate titan-23.4kg; normal-47.1kg
|
Re: Esapament Ericsson de 10829$ pentru M3
dah, e frumos, dar la banii astia, ce stie sa faca, doar de design nu as da bani pe asa ceva............
|
Re: Esapament Ericsson de 10829$ pentru M3
Tare dar cam costa !!! dar oare cu cat ai imbunatateste performantele ??
|
Re: Esapament Ericsson de 10829$ pentru M3
Quote:
In legatura cu pretul, fiti siguri ca cei care au asa masina, vor tot ce e mai bun pentru ea .. si daca mi'as permite un m3, cu siguranta nu m'as uita la bani. p.s: kit-ul exterior e superb :shock: |
| All times are GMT +2. The time now is 21:05. |
- Copyright 2026 4Tuning