Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Generalitati tuning (https://forum.4tuning.ro/23-generalitati-tuning.html)
-   -   Esapament Ericsson de 10829$ pentru M3 (https://forum.4tuning.ro/23-generalitati-tuning/67727-esapament-ericsson-10829-m3.html)

sir_sanjei 18-02-08 20:33

Re: Esapament Ericsson de 10829$ pentru M3
 
sincer sa fiu nu stiu sa fie diferente intre asta si alea de inox ca si performante, dar ca pret diferentele sunt enorme(nu prea isi justifica pretul)

Marius_mym89 18-02-08 20:37

Re: Esapament Ericsson de 10829$ pentru M3
 
mamaaa.......11.000 de euro....pfuuu....daca as avea bani de m3 poate poate....as da banii si pe esapament ....in rest kit-ul e frumos...;)

ArCaDa 18-02-08 21:10

Re: Esapament Ericsson de 10829$ pentru M3
 
Scumpe...dar zic ca isi merita cat de cat banii...si vorba voastra ....cine isi permite un M3 isi permite si asa ceva....:)

bogdan gba 18-02-08 21:26

Re: Esapament Ericsson de 10829$ pentru M3
 
Scump nene esapamentul asta.. Dar vreau sa spun ca m3-ul din imagine e mortal.. Masina mea favorita >> BMW M3

iulian_rs 18-02-08 21:33

Re: Esapament Ericsson de 10829$ pentru M3
 
ce sa zick kitul e frumos dar esapamentul nu isi justifica pretul este foarte tipator si performante foarte mari nu cred ca poti scoate din asa ceva incat sa merite 11 mii de $$

weedboy 18-02-08 22:17

Re: Esapament Ericsson de 10829$ pentru M3
 
mare atentie la uni dintre voi k ati scris 11.000 de euro iar de la euro pana la dolari este ap dublu ca diferenta....oricum sincer mi se pare prea bestial sistemul de evacuare,dar dak ar fi si niste detali despre ibmunatatirile care la-ar aduce ar fi si mai bine

DaNy>DmN 18-02-08 22:49

Re: Esapament Ericsson de 10829$ pentru M3
 
Mama inteleg performanta si aspect dar 11.000$ :shock:, totusi nu cred ca merita...:oops:

Vely 18-02-08 23:23

Re: Esapament Ericsson de 10829$ pentru M3
 
In euro ar fi pana in 7500, mai pui si taxe, manopera, mai nu stiu ce trebuie sa platesti, si se apropie in euro la pretul in $.
Apoi daca nu-ti dau voie aia de la RAR iti bagi unghia in gat sau te infurii si-i pui pe ei sa iti faca un esapament integral din titan, indoind tevile cu degetele!

Chucky bmw 19-02-08 10:42

Re: Esapament Ericsson de 10829$ pentru M3
 
multi bani.....:|

CJ02VDV 19-02-08 12:40

Re: Esapament Ericsson de 10829$ pentru M3
 
Fain dar mai bine cumpar 3 ursulete

iulian_sasser 19-02-08 12:52

Re: Esapament Ericsson de 10829$ pentru M3
 
din ce am mai citit e diferentza la greutate titan-23.4kg; normal-47.1kg

mad_aurel 20-02-08 14:04

Re: Esapament Ericsson de 10829$ pentru M3
 
dah, e frumos, dar la banii astia, ce stie sa faca, doar de design nu as da bani pe asa ceva............

Victor_WRC 20-02-08 22:17

Re: Esapament Ericsson de 10829$ pentru M3
 
Tare dar cam costa !!! dar oare cu cat ai imbunatateste performantele ??

Brian 27-02-08 18:59

Re: Esapament Ericsson de 10829$ pentru M3
 
Quote:

Originally Posted by bubu_power (Post 1366726)
mai bine scoti esapamentu de tot..ii sudezi cate'o tzava de galarie si te duce mai ieftin..io asa am facut la dacie.. si nu ramane nici in craterele din bucuresti..

Sa speram ca nu o sa pui niciodata mana pe o asemenea bijuterie.. sa'i faci tu asa ceva .. :evil:

In legatura cu pretul, fiti siguri ca cei care au asa masina, vor tot ce e mai bun pentru ea .. si daca mi'as permite un m3, cu siguranta nu m'as uita la bani.

p.s: kit-ul exterior e superb :shock:


All times are GMT +2. The time now is 21:05.

- Copyright 2026 4Tuning