Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Valtra Robotrac, tractorul care ara singur (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/67320-valtra-robotrac-tractorul-ara-singur.html)

Gaijin 16-02-08 12:38

Re: Valtra Robotrac, tractorul care ara singur
 
am un Universal 650 acasa asa ca nu imi mai trebuie

Marius_mym89 16-02-08 17:20

Re: Valtra Robotrac, tractorul care ara singur
 
:lol:..sa vezi taranul roman cum sta cu GPS-u in mana si isi dirijeaza tractorul.....:lol: sa fim seriosi...

mad_aurel 17-02-08 11:20

Re: Valtra Robotrac, tractorul care ara singur
 
???????????? nu stiu ce sa mai inventeze?

Vely 17-02-08 19:08

Re: Valtra Robotrac, tractorul care ara singur
 
Asa incepe revolutia masinilor, o sa ajungem sa nu mai conducem nimic!

RobertGadau 18-02-08 02:12

Re: Valtra Robotrac, tractorul care ara singur
 
Quote:

Originally Posted by Fixius (Post 1359707)
putini cai.. consuma de rupe... aspectul e agresiv... dar nu inteleg.. unde sta omu sal conduca..

muhahahaha hai ca esti tare!! tu nu ai citit despre ce e vorba sau nu ai inteles ?? TRACTORUL CARE ARA SINGUR deci rezulta ca nu trebuie sa stea omul in el.:idea:

nxtaz 18-02-08 02:16

Re: Valtra Robotrac, tractorul care ara singur
 
Quote:

Originally Posted by Fixius (Post 1359707)
putini cai.. consuma de rupe... aspectul e agresiv... dar nu inteleg.. unde sta omu sal conduca..

yuppyyy ai mai facut un post fara sa citesti nici macar titlul thread-ului....


All times are GMT +2. The time now is 09:27.

- Copyright 2026 4Tuning