![]() |
Re: Valtra Robotrac, tractorul care ara singur
am un Universal 650 acasa asa ca nu imi mai trebuie
|
Re: Valtra Robotrac, tractorul care ara singur
:lol:..sa vezi taranul roman cum sta cu GPS-u in mana si isi dirijeaza tractorul.....:lol: sa fim seriosi...
|
Re: Valtra Robotrac, tractorul care ara singur
???????????? nu stiu ce sa mai inventeze?
|
Re: Valtra Robotrac, tractorul care ara singur
Asa incepe revolutia masinilor, o sa ajungem sa nu mai conducem nimic!
|
Re: Valtra Robotrac, tractorul care ara singur
Quote:
|
Re: Valtra Robotrac, tractorul care ara singur
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:27. |
- Copyright 2026 4Tuning