![]() |
Re: Un VW Bug iertat de timp
la expozitie cum arata nici vorba dar nici la cimitir da ar trebui sa bage bani in ea saraca.... uitata acolo
|
Re: Un VW Bug iertat de timp
sia batut joc de ea..... va dati seama ca pe ploaie nu poate merge cu ea... chiar daca ar porni acu....
|
Re: Un VW Bug iertat de timp
reconditionata si sa puna roti normale si motoru sa il lase cum era inainte
|
Re: Un VW Bug iertat de timp
reconditionare.....masina asta e o "supravietuitoare"....nu merita casata...:sad:
|
Re: Un VW Bug iertat de timp
daca va uitati atent la numar o sa vedeti ca e pe 2008 deci cu masina asta se circula ;)
|
Re: Un VW Bug iertat de timp
Asa ceva am dorit si eu candva!!!
|
Re: Un VW Bug iertat de timp
In America exista multi fani, o gramada de site-uri de tuning pt "broscute"
poate nu arata bine dar sunt convins ca motorul rupe (pare a avea 2 carburatoare dublu corp Weber IDF sau Dell Orto ? la fel de bine poate fi injectie EFI), doar e boxter inrudit cu Porsche. |
Re: Un VW Bug iertat de timp
merita putin aranjata si pusa in circulatie... daca nu, macar pe la expoziti, ca nu e urata...
|
Re: Un VW Bug iertat de timp
Ce a facut rau saracul Buggy ca sa stea parasit langa un copac?
In toata California aia nu se gaseste un impatimit care s-o reconditioneze? |
| All times are GMT +2. The time now is 09:05. |
- Copyright 2026 4Tuning