![]() |
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
Nu e tanc .. e apartament ... foarte tare .. o fii facut la hummer sua sau la aia de la chop shop :D
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
o fi el mare frumos...incapator si etc etc...dar mie nu imi place....nu as conduce asa ceva..masina asta e doar sa iti iei sofer si sa stai ca bossu in spate ca in rest e chiar aiurea sa conduci asa ceva prin oras ...la parcari si etc (mai ales la noi)
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
Quote:
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
ii mai trebuia sinile.. si chiar ca era tanc..:lol:
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
nu ie buna asta, luati-va deasta http://math.arizona.edu/~rbuddy/phot...how/hummer.jpg :twisted:
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
Quote:
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
Interiorul arata mult mai bine ca exteriorul ..
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
intr-un timp am vazut unul in SUA. era mult prea tare si culmea era al unei persoane invalide.avea jante pe 22.suspensie hidraulica si in loc de portiera avea o trapa pe care intra in masina cu tot cu carucior.aveam si cateva poze cu el dar mi-au furat aparatul :(
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
Quote:
http://www.di-customcars.ca/projects...h6/h6_ext9.jpg |
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
mamaaa.. catamai autobuzul !!! Foarte mare Hummer-ul acesta!
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
e bestial tancu :D
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
La asta trebe shi permis de conducere... :) C
|
Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
sigur il poti conduce si cu B-ul numai sa fi singur in masina ca deja sari de 3,5 tone......nu e nimik interesant la el..Spunea cineva ca e o editie limitata de la ei
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
arata impunator
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
monstruos.............
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:23. |
- Copyright 2026 4Tuning