Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Mai multe roti, mai multa putere! Hummer (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/67168-roti-putere-hummer.html)

Psycho 14-02-08 19:55

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
Nu e tanc .. e apartament ... foarte tare .. o fii facut la hummer sua sau la aia de la chop shop :D

ArCaDa 14-02-08 19:59

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
o fi el mare frumos...incapator si etc etc...dar mie nu imi place....nu as conduce asa ceva..masina asta e doar sa iti iei sofer si sa stai ca bossu in spate ca in rest e chiar aiurea sa conduci asa ceva prin oras ...la parcari si etc (mai ales la noi)

Marius_mym89 14-02-08 20:05

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
Quote:

Originally Posted by morph3o (Post 1357396)
este un hummer h2 editie limitata.se numeste Hummer H6 Player Edition,are un propulsor de 325CP si costa aproximativ 71000 euro

asa-i e un hummer h6. si totusi....niste poze cu interiorul??:?::?::?:

ktalyn 14-02-08 20:16

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
ii mai trebuia sinile.. si chiar ca era tanc..:lol:

Viper007 14-02-08 20:39

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
nu ie buna asta, luati-va deasta http://math.arizona.edu/~rbuddy/phot...how/hummer.jpg :twisted:

Viper007 14-02-08 20:47

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
Quote:

Originally Posted by Fixius (Post 1357214)
imi place cum arata..
interiorul.. oare.. cum e... ??

https://www.youtube.com/watch?v=j0fFCUNr5x0

Bogdan_ozzy 14-02-08 21:03

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
Interiorul arata mult mai bine ca exteriorul ..

morph3o 14-02-08 21:23

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
intr-un timp am vazut unul in SUA. era mult prea tare si culmea era al unei persoane invalide.avea jante pe 22.suspensie hidraulica si in loc de portiera avea o trapa pe care intra in masina cu tot cu carucior.aveam si cateva poze cu el dar mi-au furat aparatul :(

Viper007 14-02-08 22:16

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
Quote:

Originally Posted by morph3o (Post 1357764)
intr-un timp am vazut unul in SUA. era mult prea tare si culmea era al unei persoane invalide.avea jante pe 22.suspensie hidraulica si in loc de portiera avea o trapa pe care intra in masina cu tot cu carucior.aveam si cateva poze cu el dar mi-au furat aparatul :(

e asta cumva ? http://www.di-customcars.ca/projects...6/h6_ext12.jpg
http://www.di-customcars.ca/projects...h6/h6_ext9.jpg

bogdan gba 14-02-08 23:47

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
mamaaa.. catamai autobuzul !!! Foarte mare Hummer-ul acesta!

Chucky bmw 15-02-08 00:35

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
e bestial tancu :D

Profy 15-02-08 08:43

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
La asta trebe shi permis de conducere... :) C

Bughilas 15-02-08 09:29

Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
sigur il poti conduce si cu B-ul numai sa fi singur in masina ca deja sari de 3,5 tone......nu e nimik interesant la el..Spunea cineva ca e o editie limitata de la ei

tm_kata 15-02-08 09:44

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
arata impunator

mad_aurel 15-02-08 11:29

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
monstruos.............


All times are GMT +2. The time now is 20:23.

- Copyright 2026 4Tuning