![]() |
Re: Tinerele in Romania...
Aici in Italia gasesti pe strada prostituate de la 14 ani in sus, nu ca au fost obligate de mafie etc, ci sunt cu mamele-prietenele mai mari (romance), evident doar o mica parte, 70% sunt obligate de laşii astia de italieni.
Un sfat la toti, nu lasati nevestele, prietenele, copilele sa ajunga pe mana la nenorocitii astia, 99% din ei promit ca le da de munca, dar munca e noaptea pe strada. |
Re: Tinerele in Romania...
Sa ma bag nitel in discutie?
Va rog. :D Cum spunea Bea pe pagina anterioara, haicinciu'-u'.com a devenit deja o chestie SF. Ma uit si eu ca orice om. Am avut un cont, l-am desfiintat. Mi-am facut altul pentru a imi promova alte chestiuni. Pe profilul vechi aveam 2-3 fotografii cu rabla mea, in care spuneam in gluma "Asta e rabla mea ... Nah ... acum ma mai iubiti ?" Sa nu va spun ca ... dupa comentarii de genul: esti simpatic, dragut, bla bla bla, au dat de masina si au zis intr-un mod mai putin politicos ca nu ma merita masina. :lol: Am gasit suferinte de genul: "Tu esti simpatic, dar daca aveai un Opel, BMW, Audi, renuntam la prietenul meu..." / "Mi-ar fi scarba sa ma urc in o asemenea masina" / "Asta numesti tu masina?!". Toate cele 3 cazuri enumerate sunt cu o medie de varsta de 16 ani. Mai apar pe messenger si domnisoarele care nu se uita cap-coada la fotografii si imi arunca o expresie in genul: "Ce masina ai?" - JEEEEEEEEEET :D Stand de vorba cu o domnisoara mai cretina asa de felul ei, am vrut sa vad cat de mare e prostia: Ea 16 anisori ... combinata cu unul de 31 de ani in prag de divort cu un copil - "Astia mai mai batrani sunt mai maturi, au bani, au masina ... stiu unde sa te scoata sa te simti femeie, nu ca restul de 20 de ani." In categoria de 20 de ani intram si eu si i-am raspuns: "Corect, stiu... Pe langa asta stiu sa mai faca si o pustoaica de tot rahatul cand vor si la orice ora." Sfatul meu?! Lasati-va de matrimonialele alea de hi5 ... ca sunt de femei cu capul ! :D |
Re: Tinerele in Romania...
Quote:
|
Re: Tinerele in Romania...
Unele nu au fost acceptate ... nu accept comentarii d'astea nesimtite. :D
|
Re: Tinerele in Romania...
mai nu ma enerva, am vazut eu ceva comentariu de genul asta pe profilul tau, stiu sigur :D
nu ma pune sa-ti reproduc exact, dar bag mana in foc de un raspuns din asta :) |
Re: Tinerele in Romania...
nu generalizez dar majoritatea pustoaicelor din ziua de azi de fapt asta cauta: un sponsor. mai sunt si cateva fete care nu se dau in stamba ca specimenele celelate dar din ce in ce mai putine. asta e realitatea. consider ca parintii au o mare vina in aceste cazuri, dar ce sa le faci sunt prea ocupati sa aduca bani odraslelor...
|
Re: Tinerele in Romania...
Quote:
|
Re: Tinerele in Romania...
Maimutele de genul ar trebui luate cu masina si lasate la vreo 5-6 km de cea mai apropiata localitate in toiul noptii..poate asa or sa se invete minte.:)
|
Re: Tinerele in Romania...
Si dupa o ... partida de ... you know. :D
|
Re: Tinerele in Romania...
da, de table, sau de sah, ca sa iti antrenezi mintea :)
nu fetele-s de vina, disperatii de l@ba care nu au nicio sansa sa se lipeasca si ei de-o femeie, chiar stramba, cum o fi ea, numai femeie sa fie, si incep sa linga-n c#r pe net toate distrusele, poate poate i se face mila vreuneia si ii da vreun id, si de-acolo, bazandu-se pe "imaginea" si "vrajeala" lor, si se roaga... ce se roaga? sa le scoata la un suc(5 si cu 5 = 10 lei-deja-i investitie) sau la o cafea(mmm... 7 ea + 5 el[tot suc, de unde atata cafea, face rau la inima]= 12 lei, cam mult) sau poate sa il primeasca la ea ( o garoafa, 3 lei, s-a scos) sau sa vina ea la el (ma-sa si tac-su la munca, el nu se duce la scoala oricum, din principiu, are ma-sa cafea, iese moca, ideal)... ok, incepe: ii lasa aidi-u' in mesaj public si asteapta. ea nu-l cauta, oare de ce? ii da mesaj, tot cu aidi-u si cu mesaj suplimentar(eshti frumuasa ji i-mi plake d tn dami un id) s-o dea pe spate, si iar asteapta. ea iar nu-l cauta, oare de ce nici acum? poate nu a fost suficient de clar, ii da mesaj din nou, (la poza la care isi expune ea suncile cel mai mult, aia in care e sexy ea toata, imbracata ca o curva la strada, cu un fudal romantic in spate, gen sifonierul din anii 50, mostenit de la bunica-sa, sau in baia familiei, cu cada fara smalt de cand a fost ridicat blocul si faianta alba ca la spital) sii ii spune, alaturi de ceilalti 274 de disperati ca el: "eshti frumuasa, ce sexi ejti az u, vreau ji yo sa vb, dca i-ti fce placere dami ad pe id" (cam acelasi text ca si in mesajul privat, da' de unde atata inspiratie nene?, ca-i grele cu textele...) ei, cam asta-i procedeul prin care toate proastele ajung sa-si creeze imagine proprie de diva, cand ele sunt niste rupte, in cel mai bun caz... |
Re: Tinerele in Romania...
Hai ca nu e numai asa ...
Mai "e" si alea care se tot lauda cu Escorta si alte abureli. =)) |
Re: Tinerele in Romania...
:lol: :lol: ..bine spus Aleks...
Am cateva prin lista de messenger, fete totusi istete, cu capul pe umeri si destul de mature dar ma uit cum incet incet fiecare incepe sa ia calea gresita :). De exemplu azi vezi la status "te`besck puiu", peste o saptamana "azi a fost cea mai frumoasa-tare zi din viata mea" (este evident ca si-a tras-o), dupa 2-3 saptamani vezi scris la status scris "ce proasta am fost, mm de idiot" ! Ceea ce vreau sa spun e ca baieti pe o parte destepti de 19-20 de ani isi bat joc de ele si apoi le trimite-n ..... ma-sii :D! In toata lista am doar o fata care sta de mai mult timp cu unu mai mare-n varsta si vad ca o trateaza bine, ea se simte bine etc...(Dar este un caz exceptional...) Nici eu nu sunt mare-n varsta dar macar arat ca sunt matur si le las in suferinta lor :lol:, am conversatii normale-inteligente cu fete mai mari in varsta, vreo 10 ani din viata i-am petrecut numai cu fete :lol:, era cartierul plin de fete :). |
Re: Tinerele in Romania...
Majoritatea aveti dreptate...
Pe de o parte se simte diferenta intre generatii fiindca este cu adevarat mare, dar pe de alta parte diferenta e accentuata de mediatizarea fenomenului... Intotdeauna au existat mai multe categorii de oameni... Ca orice fata, in jurul varstei de 14 ani incepi sa te uiti mai mult in oglinda, incepi sa realizezi schimbarile si ai tendinta sa le pui in evidenta. Totusi generatia mea(nu prea departe de actuala) inca mai cunostea rusinea... lucru pe care il uita tot mai multe din adolescentele de azi. Totusi... intr-o generatie de cobai trebuie sa ne acomodam din mers... Quote:
|
Re: Tinerele in Romania...
Scuze ... trebuia sa scriu escorta cu E-mic. :lol: Sau sa zic dame de companie ? :lol:
|
Re: Tinerele in Romania...
de observat ca a sarit ea repede :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:31. |
- Copyright 2026 4Tuning