Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Faza Tare in Rusia (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/6690-faza-tare-rusia.html)

sil4tuning 30-12-05 08:52

sa fie real oare ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
penala rau emisiunea inseamna :evil:

88RED 31-12-05 19:07

arata tare ciudata faza din prima parte
si mult prea reala :shock: :shock:
eu cred ca e adevarat dar nu a fost data pe tv
cat despre al doilea aia se credeau ninja la cum sareau
realizatorul ca de o bicei o momaie care statea si nui venea sa creada ce se intampla :roll: :roll: :shock: :shock:

Ju!ceD 01-01-06 21:54

hahahha
 
ce tare e bataia aia :)) ia rupt sanii lu aia :))

aleks 04-01-06 09:16

o stiu de vreun an faza, e super tare...
ala de-l scoate pe brate la urma e prezentatorul :lol: :lol:

Hondarul 04-01-06 10:42

1 Attachment(s)
uite frate ce inseamna recul la pistol de 9 mm, si-l tineam cu amandoua mainile... si tot ma dadea in spate. O fi ala gras, dar parca nu se misca mai deloc trancanul ala in mana lui... E clar vrajeala. Gloante oarbe, nicidecum aer comprimat, ca la aer comprimat iese gazul pe teava, nu lateral.

the_mav 04-01-06 11:07

ce concentrat stateai hondare :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :P :wink:
iar baiatul din drepata ta mai avea putin si se urca pe tine :lol: :wink: :P

cu jucariile celelalte nu ai filme?
:2gun:

Hondarul 04-01-06 17:02

ba am cu toate... vrei sa fac un topic despre shooting ??? :lol:

ps: colegul prindea cartusele care sareau, dar care cam frigeau :wink:

the_mav 05-01-06 09:14

Quote:

vrei sa fac un topic despre shooting ???
e deja retorica intrebarea... parca n'ai sti raspunsul meu...
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
bring it on... make my day.... :twisted: :twisted: :twisted:


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning