Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   MASINI STAR-uri (din filme,etc.) (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/669-masini-star-uri-filme-etc.html)

Mpower 10-03-04 20:50

BV Nasca,uitasem de Transporter
Am o intrebare:d c nu s-au straduit si producatorii sa puna in film,dak tot se baza omu' pe masina,un V12(mi se pare k zice la un moment dat de l6) :?:
p.s Oricum masina e super dar se putea si mai bine! :lol:

tekno 11-03-04 15:09

la topicu the fast & the furiuios... s-a mai discutat despre mashinile din filme... unde am pus o gramada de poze... datzi shi pe'akol... daca ami exista topicu...


All times are GMT +2. The time now is 15:20.

- Copyright 2026 4Tuning