![]() |
BV Nasca,uitasem de Transporter
Am o intrebare:d c nu s-au straduit si producatorii sa puna in film,dak tot se baza omu' pe masina,un V12(mi se pare k zice la un moment dat de l6) :?: p.s Oricum masina e super dar se putea si mai bine! :lol: |
la topicu the fast & the furiuios... s-a mai discutat despre mashinile din filme... unde am pus o gramada de poze... datzi shi pe'akol... daca ami exista topicu...
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:20. |
- Copyright 2026 4Tuning