![]() |
Re: 4tuning DAYS
Quote:
|
Re: 4tuning DAYS
atunci e bine :D
|
Re: 4tuning DAYS
nu e rea ideea ta mita :D
|
Re: 4tuning DAYS
Sa vad cum reusesc sa fac ,nu stiu,poate iau masina lu unchimiu ca din 3 poate imi da si mie una pt 3 zile;)
|
Re: 4tuning DAYS
rent a car :D e solutia!
|
Re: 4tuning DAYS
Quote:
|
Re: 4tuning DAYS
Deci, frate-miu sa-mi pastrezi si mie un loc in masina;)
|
Re: 4tuning DAYS
mai vedem;))
|
Re: 4tuning DAYS
Hai ca de la mine posibil sa mai vina inca 3 persoane ,daca se tin toti de cuvant care au zic ca vin , o sa fim mai mult de 20 de persoane de la Tg-Jiu :D
|
Re: 4tuning DAYS
cu ce mergem,inchiriezi autocar???:))
|
Re: 4tuning DAYS
pai o sa fi tu cu masina , cosmin cu prietenii lui , rata o sa vina si el cu cineva ..... masini sunt :D
|
Re: 4tuning DAYS
o fi,cine stie cati se tin de cuvant
|
Re: 4tuning DAYS
asta asa e ! o sa vedem atunci :D
|
Re: 4tuning DAYS
pai noi sigur venim ;)
|
Re: 4tuning DAYS
cu una dintre masini sau cu toate 3?
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:37. |
- Copyright 2026 4Tuning