Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - 320ci -project-///intruder/// (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/65930-e46-320ci-project-intruder.html)

f.intruder 06-02-08 21:17

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
Va multumesc la toti pentru sfaturi :D;)

f.intruder 06-02-08 21:20

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
RAZVY am vazut proiectul tau
SUPER TARE masina ta!
Felicitari,ai muncit mult la ea
P.S. ms mult pentru poze si linkuri

f.intruder 06-02-08 22:13

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
1 Attachment(s)
M-am gandit la modelul asta de jante
ce ziceti?:rolleyes2

Skillzu 06-02-08 23:55

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
nay...not feelin' it...
e prea "romanesc"...

criss 07-02-08 11:36

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
2 Attachment(s)
Cum da mai bine cu 2 sau 4 finali?

La jante nu ar merge ceva silver cu buza crom?

RaZvY_ 07-02-08 12:20

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
as zice sa iti iei ceva jante mai speciale, ceva un pic mai exclusiv? BBS, ASA AR1?

leonard 07-02-08 12:31

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
Quote:

Originally Posted by criss (Post 1341309)
Cum da mai bine cu 2 sau 4 finali?

La jante nu ar merge ceva silver cu buza crom?

parerea mea...4 finale...gen m3 asha:) , si la jante ceva cu buza dar nu negre , pe 18 ar fi suficient.

gelu_r 07-02-08 14:53

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
a zis cineva mai sus lambo doors si un body kit..parea mea e ca daca vroiai alt kit nu ti mai luai un coupe cu kit si M ..gaseai unu mult mai eiftin cu kit normal..eu zic sai faci ce ai zis din carbon..narile din carbon..jantele daca nu le skimbi fale negre ca par mult mai mari..un eleron pe luneta in culoarea masini nu carbon..si xenon in proiectoare inserti carbon in interior etc..evacuarea de M cea cu 4 finale arata mult mai bine..

69WRX 07-02-08 15:49

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
Quote:

Originally Posted by vio[s] (Post 1338118)
o sugestie :rolleyes2

nu merge interior negru la jante d-astea ;)

TEKIN 08-02-08 12:05

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
faina masina da nui cam slab??? 170 de cai nu cred ca face fata cu preludu :PPPPP

criss 08-02-08 12:17

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
Masina merge cum mergea Fordul PROBE,daca pui motorul vechi pe prelude...:D

f.intruder 08-02-08 13:22

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
masina e cam slab si eu putin cam gras:lol:
da' motoru' nou ce-are?
too fat for my car engine?;)

criss 08-02-08 14:41

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
Teoretic da :lol:,mai sunt clasamente de genu' tot teoretic facute prin spalatorii da alea le dezbatem la legale, sa nu deviem de la subiect ,deocamdata sa arate BMW-u bine si sa fie personalizat :-)

teddy 08-02-08 23:33

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
imi place in mod deosebit eleronul ala, nu l-as schimba in nici un caz.

AMBRA 11-02-08 00:46

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
Quote:

Originally Posted by criss (Post 1341309)
Cum da mai bine cu 2 sau 4 finali?

frumoasa masinutza :-) imi place culoarea si interiorul

cred ca ar da mai bine cu 4 finali :-):chick:


All times are GMT +2. The time now is 04:20.

- Copyright 2026 4Tuning