![]() |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
Va multumesc la toti pentru sfaturi :D;)
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
RAZVY am vazut proiectul tau
SUPER TARE masina ta! Felicitari,ai muncit mult la ea P.S. ms mult pentru poze si linkuri |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
1 Attachment(s)
M-am gandit la modelul asta de jante
ce ziceti?:rolleyes2 |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
nay...not feelin' it...
e prea "romanesc"... |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
2 Attachment(s)
Cum da mai bine cu 2 sau 4 finali?
La jante nu ar merge ceva silver cu buza crom? |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
as zice sa iti iei ceva jante mai speciale, ceva un pic mai exclusiv? BBS, ASA AR1?
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
Quote:
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
a zis cineva mai sus lambo doors si un body kit..parea mea e ca daca vroiai alt kit nu ti mai luai un coupe cu kit si M ..gaseai unu mult mai eiftin cu kit normal..eu zic sai faci ce ai zis din carbon..narile din carbon..jantele daca nu le skimbi fale negre ca par mult mai mari..un eleron pe luneta in culoarea masini nu carbon..si xenon in proiectoare inserti carbon in interior etc..evacuarea de M cea cu 4 finale arata mult mai bine..
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
Quote:
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
faina masina da nui cam slab??? 170 de cai nu cred ca face fata cu preludu :PPPPP
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
Masina merge cum mergea Fordul PROBE,daca pui motorul vechi pe prelude...:D
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
masina e cam slab si eu putin cam gras:lol:
da' motoru' nou ce-are? too fat for my car engine?;) |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
Teoretic da :lol:,mai sunt clasamente de genu' tot teoretic facute prin spalatorii da alea le dezbatem la legale, sa nu deviem de la subiect ,deocamdata sa arate BMW-u bine si sa fie personalizat :-)
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
imi place in mod deosebit eleronul ala, nu l-as schimba in nici un caz.
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
Quote:
cred ca ar da mai bine cu 4 finali :-):chick: |
| All times are GMT +2. The time now is 04:20. |
- Copyright 2026 4Tuning