Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Cumpar masina (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/65814-masina.html)

Leutz 14-06-09 21:21

Re: masina
 
Anul valabil inca o saptamana

NT33EXE 15-06-09 10:53

Re: masina
 
asta de mai jos?

Leutz 15-06-09 14:04

Re: masina
 
Nu sunt interesat, imi pare rau. Din punctul meu de vedere la 200 000 de km cat ii are cel putin plus saltata de la 90 pe la 140 150 de cai e un pic cam fortat. Multumesc pentru oferta, masina foarte frumoasa dar vreau modelul de 150 de cai din fabrica. Toate cele bune si spor la vanzare ;)

NT33EXE 15-06-09 14:34

Re: masina
 
am inteles.
"for the record": masina este ingrijita, functioneaza si arata mult mai bine decat altele cu km mai putini.

p.s. am facut observatia pentru ca foarte multi se cramponeaza de km si aprecierea masinii DOAR PE ACEST CRITERIU nu este corecta.;)

bafta!

Leutz 15-06-09 14:55

Re: masina
 
Quote:

Originally Posted by NT33EXE (Post 2409112)
am inteles.
"for the record": masina este ingrijita, functioneaza si arata mult mai bine decat altele cu km mai putini.

p.s. am facut observatia pentru ca foarte multi se cramponeaza de km si aprecierea masinii DOAR PE ACEST CRITERIU nu este corecta.;)

bafta!


Sunt convins ca este foarte ingrijita, ti-am urmarit putin topic-ul si am vazut ca s-a pus pasiune si ceva banuti in ea. Ai sa o vinzi repede pentru ca e o masina care poate si atrage atentia. Mult succes si toate cele bune.

Leutz 16-06-09 21:51

Re: masina
 
Cumpar golf 4, 131Cp sau 150Cp stoc, 4 motion cat se poate de nemodificat si ingrijit... valabil doar pana Duminica.

Leutz 22-06-09 08:55

Re: masina
 
Quote:

Originally Posted by Leutz (Post 2405104)
Cumpar Golf 4 Gtd (cod motorl ARL) 150 cai model 2002-2003. Ofer banu jos.

Inca valabil, sunt dispus si la negocieri cu un golf 4 131 de cai 4motion, dar in stare impecabila... Pana vineri vreau masina 8)

Leutz 28-06-09 09:19

Re: masina
 
Anunt valabil, interesat de golf 4 TDI 150Cp (ARL) din 2002-2003 4motion. sau 131Cp 4motion. ;). Masinile sa fie stock.

Leutz 02-07-09 21:21

Re: masina
 
Anunt valabil ... ofer pana la 8000 de euro cash in functie de masina...

Leutz 04-07-09 23:17

Re: masina
 
Anunt valabil ... oarecum interesat si de un Golf 5 2005-2006 140cp dar preferabil golf 4 echiparile de mai sus

MariusMKV 04-07-09 23:49

Re: masina
 
vezi ca este un golf 5 2.0TDI 140cp de vanzare.. user dolb

Leutz 05-07-09 10:09

Re: masina
 
Quote:

Originally Posted by MariusMKV (Post 2462329)
vezi ca este un golf 5 2.0TDI 140cp de vanzare.. user dolb


Multumesc Marius, i-am trimis un pm... Anunt valabil

Leutz 07-07-09 14:29

Re: masina
 
Anunt valabil;)

adrian_is 08-07-09 10:51

Re: masina
 
poate vrei un Golf 4 cu portbagaj ( aka BORA ) 4motion, 131 cai, dotari suficiente :) .

Leutz 08-07-09 20:32

Re: masina
 
Multumesc Adrian, dar nu imi place bora si e prea scumpa, anunt valabil ;)


All times are GMT +2. The time now is 20:41.

- Copyright 2026 4Tuning