![]() |
Re: masina
Anul valabil inca o saptamana
|
Re: masina
asta de mai jos?
|
Re: masina
Nu sunt interesat, imi pare rau. Din punctul meu de vedere la 200 000 de km cat ii are cel putin plus saltata de la 90 pe la 140 150 de cai e un pic cam fortat. Multumesc pentru oferta, masina foarte frumoasa dar vreau modelul de 150 de cai din fabrica. Toate cele bune si spor la vanzare ;)
|
Re: masina
am inteles.
"for the record": masina este ingrijita, functioneaza si arata mult mai bine decat altele cu km mai putini. p.s. am facut observatia pentru ca foarte multi se cramponeaza de km si aprecierea masinii DOAR PE ACEST CRITERIU nu este corecta.;) bafta! |
Re: masina
Quote:
Sunt convins ca este foarte ingrijita, ti-am urmarit putin topic-ul si am vazut ca s-a pus pasiune si ceva banuti in ea. Ai sa o vinzi repede pentru ca e o masina care poate si atrage atentia. Mult succes si toate cele bune. |
Re: masina
Cumpar golf 4, 131Cp sau 150Cp stoc, 4 motion cat se poate de nemodificat si ingrijit... valabil doar pana Duminica.
|
Re: masina
Quote:
|
Re: masina
Anunt valabil, interesat de golf 4 TDI 150Cp (ARL) din 2002-2003 4motion. sau 131Cp 4motion. ;). Masinile sa fie stock.
|
Re: masina
Anunt valabil ... ofer pana la 8000 de euro cash in functie de masina...
|
Re: masina
Anunt valabil ... oarecum interesat si de un Golf 5 2005-2006 140cp dar preferabil golf 4 echiparile de mai sus
|
Re: masina
vezi ca este un golf 5 2.0TDI 140cp de vanzare.. user dolb
|
Re: masina
Quote:
Multumesc Marius, i-am trimis un pm... Anunt valabil |
Re: masina
Anunt valabil;)
|
Re: masina
poate vrei un Golf 4 cu portbagaj ( aka BORA ) 4motion, 131 cai, dotari suficiente :) .
|
Re: masina
Multumesc Adrian, dar nu imi place bora si e prea scumpa, anunt valabil ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:41. |
- Copyright 2026 4Tuning