![]() |
Re: Vand E30 325ix
pret destul de negociabil.. :)
|
Re: Vand E30 325ix
upppppppppppppppppppppp
|
Re: Vand E30 325ix
iti zic din proprie experienta k nu ia nimeni masina k sa se apuce sa munceasca la ea...putini sunt cei care au minte si prefera sa faca ei lucrurile bine decat altii prost...deci ar fii mai bine sa incepi sa o pui tu la punct si dup-aia poti sa tii la pret oricat fiindk stii k maine merge si arata ceas si ai un motiv puternic sa obtii cat vrei!
|
Re: Vand E30 325ix
stiu, ai dreptate, dar stau cam prost cu timpul si a fost si vremea asta urata pana acum.
o sa incep sa o aranjez eu. |
Re: Vand E30 325ix
upppppppppp
|
Re: Vand E30 325ix
uppppppppppp
|
Re: Vand E30 325ix
Iti dau 100 mil fix pe ea. Daca te intereseaza da-mi un PM
|
Re: Vand E30 325ix
nu ma intereseaza
|
Re: Vand E30 325ix
s-a dat! se poate inchide topicul.
|
Re: Vand E30 325ix
salut,Iti ofer la schimb un BMW e30,ursulet,model 324,motor 2400 td,an 87,are geamuri electrice,oglinzi electrice,trapa,geamuri fumurii omologate,masina a avut motorul schimbat si nu este trecut in acte,se poate trece la rar fara probleme,si o DACIA NOVA an fab 1996,alba,motor 1600,gaz omologat...
|
Re: Vand E30 325ix
Daca masina s-a dat... de ce mai insisti ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:05. |
- Copyright 2026 4Tuning