Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Prezentare Membri Noi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/65434-prezentare-membri.html)

ESPinoza 28-02-08 21:36

Re: Prezentare Membri Noi
 
garantez eu pt simi si vlad sunt baietzi de nota 10

Fr3akDJ 13-03-08 23:17

Re: Prezentare Membri Noi
 
2 Attachment(s)
Mitsubishi Carisma GDI masina e din 98 motor de 1.8 115cp in rest nimik:D...doar toba sparta si face zgomot. Pe viitor sa strang niste banutzi si sa pun pe ea:D

rila 14-03-08 20:16

Re: Prezentare Membri Noi
 
4 Attachment(s)
salut la toata lumea cred ca e timpul sa ma prezint si eu
mazda 323f lantis 1,5cc 65kw fabricatie 96 ,suspensie sport si multa multa muzica

ZyZ 15-03-08 08:39

Re: Prezentare Membri Noi
 
Stiu ambele masini din trafic si sunt frumoase. Sa va bucurati de ele si...bine ati venit printre noi...oficial 8)

Fr3akDJ 15-03-08 23:31

Re: Prezentare Membri Noi
 
Multumim ZyZ:D

rila 16-03-08 08:11

Re: Prezentare Membri Noi
 
mersi de urare ZyZ

bakal 17-03-08 10:10

Re: Prezentare Membri Noi
 
bun venit fratilor.......va astept si la intalniri, sau poate ati si fost vinerea trecuta, dar eu cum am fost plecat la 4Tdays, mai greu si cu netu.....

Fr3akDJ 19-03-08 23:24

Re: Prezentare Membri Noi
 
Sper sa`mi iasa masina din service pana vineri ca e de vreo 6 zile:evil: Si am o intrebare:D cum pot fi vzute si masinile voastre bakal zyz si alti moderatori?:D dak nu cumva se supara cineva:D

bakal 20-03-08 10:14

Re: Prezentare Membri Noi
 
daca o sa vii vineri, o sa le poti vedea, si nu numai ........
restul discutiilor pe cafenea, sa nu facem off-topic aici

ZyZ 20-03-08 18:55

Re: Prezentare Membri Noi
 
Ne vedem vineri. Poate facem si cunostinta 8)

Fr3akDJ 20-03-08 19:05

Re: Prezentare Membri Noi
 
Dak am sa am cu ce sa vin:(

kitz75 30-03-08 04:15

Re: Prezentare Membri Noi
 
5 Attachment(s)
salut la toti colegii din iasi.va prezint masina mea care sper ca intro luna sa fie pe strazile din iasi cu un nou body kit.

bakal 30-03-08 09:59

Re: Prezentare Membri Noi
 
frumos exemplar de "urs"....felicitai....poate o sa ni-l arati si live, intr-o vineri

kitz75 30-03-08 15:20

Re: Prezentare Membri Noi
 
deocamdata e in curs de schimbare asa ca ursul o sa mai hiberneze o perioada insa promit ca o sa-l arat si live:)

bakal 30-03-08 21:08

Re: Prezentare Membri Noi
 
o.k. .... asteptam pana atunci


All times are GMT +2. The time now is 05:21.

- Copyright 2026 4Tuning