Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   AfterDark Racing (https://forum.4tuning.ro/64-afterdark-racing.html)
-   -   Sticker / Sigla AfterDark Racing (https://forum.4tuning.ro/64-afterdark-racing/65414-sticker-sigla-afterdark-racing.html)

sony_cristi 13-09-08 16:38

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
Quote:

Originally Posted by shadow (Post 1354496)
Se rezolva, da-mi un semn pe mess.

Salut... Pentru a deschide o filiala in Piatra Neamt a clubului AfterDark Racing dc ar fi nevoie.. si dak se mai poate..?

NWZeu 13-09-08 18:59

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
Contacteaza-l pe SHADOW, fie pe yahoo, fie pe mesaj privat! IDului lui il vei gasi la profil!

F.R.Sonic 18-11-08 23:28

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
Hello la toata lumea...s-ar putea sa avem nevoie de mai multe stickere in HD ...Shadow ne poti ajuta cu o poza "vectorizata" a siglei? sa nu tot cerem la tine..poate rezolvam local..ma ocup eu de distribiure pe judet daca rezolvam cu sigla...
PS: Bine v-am regasit :)

NWZeu 19-11-08 10:59

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
wow, ce liniste a fost :lol::lol:, "nenea" Shadow sta cam ascuns printre treaba ..... :D

Kedy 19-11-08 17:46

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
Hai NWZeu ajuta-ne ca se pare ca o sa avem treaba multa.

Peace out

NWZeu 19-11-08 20:01

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
Va ajut cu cea mai mare placere :).

*HD_85_GEL* 19-11-08 21:41

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
C-am cum arata sigla de la ADR?
FRS sa nu ma uiti in caz k....

F.R.Sonic 19-11-08 22:46

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
Gelu cu tine trebuie sa supunem la vot :lol: ...kamikaze primim in club ?

*HD_85_GEL* 19-11-08 22:49

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
Quote:

Originally Posted by F.R.Sonic (Post 1875245)
Gelu cu tine trebuie sa supunem la vot :lol: ...kamikaze primim in club ?

pai de ce mah? cum adica ...eu kamicaze??? :)

NWZeu 19-11-08 23:01

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
Sonic, te astept la o discutie pe YM sa vedem cum va pot ajuta ....

Kedy 20-11-08 14:24

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
Quote:

Originally Posted by *HD_85_GEL* (Post 1875111)
C-am cum arata sigla de la ADR?

E pusa la mine pe luneta ;)

*HD_85_GEL* 20-11-08 19:21

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
Quote:

Originally Posted by Kedy (Post 1876216)
E pusa la mine pe luneta ;)

e acelasi cu 4tuning din cate vad...am si eu asa ceva

Kedy 20-11-08 21:20

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by *HD_85_GEL* (Post 1876770)
e acelasi cu 4tuning din cate vad...am si eu asa ceva

Nop take a better look ;) it is a wolf auuuuu
Attachment 706485

*HD_85_GEL* 21-11-08 04:53

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
aha...ala nu l-am banghit :) pai si de unde fac si eu rost de unu? FRS...parca si tu ai pe VW, nu?

F.R.Sonic 21-11-08 09:54

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
Nu face nimeni rost pana nu e in club ;)
Eu aveam pe vw... dar n-a supravietuit iernii trecute si a cazut...astept noua sigla care e dintr-o bucata ;)


All times are GMT +2. The time now is 17:54.

- Copyright 2026 4Tuning