![]() |
Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
Quote:
|
Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
Contacteaza-l pe SHADOW, fie pe yahoo, fie pe mesaj privat! IDului lui il vei gasi la profil!
|
Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
Hello la toata lumea...s-ar putea sa avem nevoie de mai multe stickere in HD ...Shadow ne poti ajuta cu o poza "vectorizata" a siglei? sa nu tot cerem la tine..poate rezolvam local..ma ocup eu de distribiure pe judet daca rezolvam cu sigla...
PS: Bine v-am regasit :) |
Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
wow, ce liniste a fost :lol::lol:, "nenea" Shadow sta cam ascuns printre treaba ..... :D
|
Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
Hai NWZeu ajuta-ne ca se pare ca o sa avem treaba multa.
Peace out |
Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
Va ajut cu cea mai mare placere :).
|
Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
C-am cum arata sigla de la ADR?
FRS sa nu ma uiti in caz k.... |
Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
Gelu cu tine trebuie sa supunem la vot :lol: ...kamikaze primim in club ?
|
Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
Quote:
|
Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
Sonic, te astept la o discutie pe YM sa vedem cum va pot ajuta ....
|
Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
Quote:
|
Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
Quote:
|
Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
1 Attachment(s)
Quote:
Attachment 706485 |
Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
aha...ala nu l-am banghit :) pai si de unde fac si eu rost de unu? FRS...parca si tu ai pe VW, nu?
|
Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
Nu face nimeni rost pana nu e in club ;)
Eu aveam pe vw... dar n-a supravietuit iernii trecute si a cazut...astept noua sigla care e dintr-o bucata ;) |
| All times are GMT +2. The time now is 17:54. |
- Copyright 2026 4Tuning