![]() |
Re: Concept Chrysler Barracuda
varianta pe alb e cea mai frumoasa..portocaliul zici ca e de la nfs :D
|
Re: Concept Chrysler Barracuda
F. misto machina!
|
Re: Concept Chrysler Barracuda
E un Mustang Giugiaru care a luat steroizi :lol: , nu arata rau deloc....mi-ar placea sa reinvie americanii istoria....poate ar ajunge o mica mica concurenta pentru supermasinile europene....
|
Re: Concept Chrysler Barracuda
si dupa cum se pare.
industria auto reinvie masini clasice ;) si asta se numare printre ele si de aratat arata bine ce pot zice :) |
Re: Concept Chrysler Barracuda
Inca una! Era si timpul sa invie clasicele Muscle Cars. Am o singura nelamurire. Barracuda veche nu era facuta de Plymouth? Sau i-a cumparat Chrysler?
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:12. |
- Copyright 2026 4Tuning