Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Cu toporul pe M5 (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/64958-toporul-m5.html)

Bogdan_ozzy 30-01-08 07:36

Re: Cu toporul pe M5
 
Totusi este un M5 si sa il faci in halul asta.. macar daca arata bine .. ,dar nu arata deloc bine si sa transformi un m5 intr-o camioneta de carat sacii de faina.. cam nasol Daca are omul bani si nu are ce sa faca cu el.. isi face camioneta din m5 hai ca si asta ii tare

2fast4you 30-01-08 08:34

Re: Cu toporul pe M5
 
A stricat o masina care e frumoasa din fabrica, dar macar poate sa spuna ca si-a facut o masina unicat

ArCaDa 30-01-08 08:35

Re: Cu toporul pe M5
 
A stricat frumusete de E39.....doar CP ce o sa fie de el...ca in rest mie unu nu imi place....:???: si vorba postului...ca proprietaru nu e intreg ca nu te apuci sa tai cu una cu doua un M5....urat orcum....

tm_kata 30-01-08 08:45

Re: Cu toporul pe M5
 
jur ca ideea e super tare... cred ca e si unica

Bass-Evolution 30-01-08 09:07

Re: Cu toporul pe M5
 
Inuman sa faci asa ceva....

Sp1ky 30-01-08 09:36

Re: Cu toporul pe M5
 
nu credeam k e posibil asa cva:lol::lol:

SHOGUN-A8 30-01-08 10:17

Re: Cu toporul pe M5
 
Imi place :)

bazza 30-01-08 10:35

Re: Cu toporul pe M5
 
masina e super!!!sa am io banii lu ala as face la fel pt k e ceva inedit.n-ai sa vezi prea des un m5 asa,poate niciodata.asa ca RESPECT pt om

marius470 30-01-08 10:45

Re: Cu toporul pe M5
 
ce porcarie....ce bataie de joc la adresa unui m5....e ca si cum lai pune pe Asafa Powell sa care saci cu ciment pe shantier...
(Asafa powell e detzinatoru recordului la suta d metri)

tca1 30-01-08 10:53

Re: Cu toporul pe M5
 
dricu de 600 ...naspa

CJ02VDV 30-01-08 11:05

Re: Cu toporul pe M5
 
super best car!!!si unicat

al3x82 30-01-08 11:15

Re: Cu toporul pe M5
 
ar trebui sa schimbe numele postului cu " Cu M5 la carat de fan si balega :)))) (nu zic ca nu e unicat dar si-a batut joc de marca Bmw ca daca vreau ei puteau sa faca asa ceva dar nu cred ca acum daca tai un Ferrari in doua si o faci camioneta o sa fie fericiti cei cei la Ferrari sau propietari acestei marci

_anaconda_ 30-01-08 11:37

Re: Cu toporul pe M5
 
nu arata cine stie ce dar e interesanta ideea...daca omul asa a vrut e problema lui.

canon 30-01-08 13:27

Re: Cu toporul pe M5
 
o piscina in spate si e gata

EaGle 30-01-08 13:29

Re: Cu toporul pe M5
 
Ce oameni :|


All times are GMT +2. The time now is 23:29.

- Copyright 2026 4Tuning