![]() |
Re: Aderare Usergroup
Quote:
|
Re: Aderare Usergroup
Eu am doar 6. :cry:
|
Re: Aderare Usergroup
Buna!
Daca nu deranjez , as putea si eu sa dau join? |
Re: Aderare Usergroup
Nu deranjezi deloc!:) Poti da join! ;)
|
Re: Aderare Usergroup
Multumesc pentru add!:D
|
Re: Aderare Usergroup
eu pot intra in group ? am 12 machete...... :rolleyes2
|
Re: Aderare Usergroup
Da-i add!
|
Re: Aderare Usergroup
Pot sa dau add? Cu toate ca am numai 7 machete momentan...vor mai aparea usor usor :D
|
Re: Aderare Usergroup
Inca nu...mai asteptam sa vedem ce machete prezinti, activitate pe forum..etc!:D
|
Re: Aderare Usergroup
Sure ! np :D }{
|
Re: Aderare Usergroup
Salut ,pot sa dau si eu add la usergroup? Am peste 40 machete 1:18.Singura problema e ca ma doar 12 ani :( ...
|
Re: Aderare Usergroup
Intai iti faci thread, prezinti machete...etc!
|
Re: Aderare Usergroup
Acum pot da add?
|
Re: Aderare Usergroup
Da poti! Dar am o rugaminte: INCETEAZA CU "K"- urile! Scrie romaneste!
|
Re: Aderare Usergroup
Mersi mult si nu o sa mai scriu cu "K",mersi de atentionare.
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:49. |
- Copyright 2026 4Tuning