Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   Aderare Usergroup (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/64485-aderare-usergroup.html)

coman razvan 10-06-08 16:54

Re: Aderare Usergroup
 
Quote:

Originally Posted by ast3riCS (Post 1582886)
Daca machetele sunt doar 1/43, pot sa dau join?

Daca ai peste 15 da!8) Si ai! Poti sa dai join! :D

Andrei1994 30-06-08 22:39

Re: Aderare Usergroup
 
Eu am doar 6. :cry:

mareo 03-08-08 10:40

Re: Aderare Usergroup
 
Buna!
Daca nu deranjez , as putea si eu sa dau join?

coman razvan 03-08-08 11:47

Re: Aderare Usergroup
 
Nu deranjezi deloc!:) Poti da join! ;)

mareo 03-08-08 12:11

Re: Aderare Usergroup
 
Multumesc pentru add!:D

AdY9005 03-08-08 21:30

Re: Aderare Usergroup
 
eu pot intra in group ? am 12 machete...... :rolleyes2

coman razvan 03-08-08 21:31

Re: Aderare Usergroup
 
Da-i add!

f0cs 07-08-08 22:23

Re: Aderare Usergroup
 
Pot sa dau add? Cu toate ca am numai 7 machete momentan...vor mai aparea usor usor :D

coman razvan 07-08-08 22:25

Re: Aderare Usergroup
 
Inca nu...mai asteptam sa vedem ce machete prezinti, activitate pe forum..etc!:D

f0cs 07-08-08 22:39

Re: Aderare Usergroup
 
Sure ! np :D }{

Dark Side 08-08-08 01:03

Re: Aderare Usergroup
 
Salut ,pot sa dau si eu add la usergroup? Am peste 40 machete 1:18.Singura problema e ca ma doar 12 ani :( ...

coman razvan 08-08-08 08:46

Re: Aderare Usergroup
 
Intai iti faci thread, prezinti machete...etc!

Dark Side 15-08-08 23:46

Re: Aderare Usergroup
 
Acum pot da add?

coman razvan 16-08-08 00:07

Re: Aderare Usergroup
 
Da poti! Dar am o rugaminte: INCETEAZA CU "K"- urile! Scrie romaneste!

Dark Side 16-08-08 00:50

Re: Aderare Usergroup
 
Mersi mult si nu o sa mai scriu cu "K",mersi de atentionare.


All times are GMT +2. The time now is 00:49.

- Copyright 2026 4Tuning