![]() |
Re: diferentiale blocabile?
Bravo ! Mercedes poWer....tot taranul e cu bmw...mercedes - clasa , aceeasi putere sau mai mare....mult mai durabil...la 190 nici nu trebuie sa mai modifici unghiul de virare.....vireaza ca o animala(190-ul vireaza cel mai tare din toate mertanurile-din cate stiu eu).:D
|
Re: diferentiale blocabile?
Quote:
Spun "as vrea", nu "o sa iau", pentru ca nu stiu sigur, sunt indecis. |
Re: diferentiale blocabile?
Pacat...
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:32. |
- Copyright 2026 4Tuning