![]() |
Re: E30 - Furia rosie
nu stiu daca ai observat..dar topicul e de 2 ani de zile..asa ca,poate nici nu mai exista masina :)
|
Re: E30 - Furia rosie
A nu am observat.
Sorry;) |
Re: E30 - Furia rosie
Quote:
SINCER ITI ZIC EU UNU NU AM AVUT BANI DE LA MAMI SAU DE LA TATI SA IMI IAU MASINA SI M-AM MULTUMIT CU UN FIER VECHI NU CA TINE CU BMW E90 320 DIESEL ASA CA NU ARE ROST SA TE BAGI AIUREA IN SEAMA SI DUPA DOI ANI CARE NU A MAI FOST FOLOSIT TOPICUL ASADAR ESTI OFF.............. |
Re: E30 - Furia rosie
Iti bati gura de pomana cu asemenea fenomene tot mai des intalnite la noi.
|
Re: E30 - Furia rosie
boby uite aici vb cu baiatu are piese pt e30...https://forum.4tuning.ro/482-anunturi...t-bmw-e30.html ..de aici fac si eu aprovizionari pt urs!!! bafta cu ursu si lasa-i pe "bagatorii in seama" sa vb ..tu stii mai bn ce e de facut!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:31. |
- Copyright 2026 4Tuning