Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - Furia rosie (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/64182-e30-furia-rosie.html)

ulie.cozmi 17-01-10 19:42

Re: E30 - Furia rosie
 
nu stiu daca ai observat..dar topicul e de 2 ani de zile..asa ca,poate nici nu mai exista masina :)

AlexLst 17-01-10 19:54

Re: E30 - Furia rosie
 
A nu am observat.

Sorry;)

boby_nic 18-01-10 01:48

Re: E30 - Furia rosie
 
Quote:

Originally Posted by AlexLst (Post 2986919)
Sincer iti zik , dao la fiare vechii..



SINCER ITI ZIC EU UNU NU AM AVUT BANI DE LA MAMI SAU DE LA TATI SA IMI IAU MASINA SI M-AM MULTUMIT CU UN FIER VECHI NU CA TINE CU BMW E90 320 DIESEL ASA CA NU ARE ROST SA TE BAGI AIUREA IN SEAMA SI DUPA DOI ANI CARE NU A MAI FOST FOLOSIT TOPICUL ASADAR ESTI OFF..............

CobraArt 18-01-10 04:38

Re: E30 - Furia rosie
 
Iti bati gura de pomana cu asemenea fenomene tot mai des intalnite la noi.

conty one 18-01-10 11:38

Re: E30 - Furia rosie
 
boby uite aici vb cu baiatu are piese pt e30...https://forum.4tuning.ro/482-anunturi...t-bmw-e30.html ..de aici fac si eu aprovizionari pt urs!!! bafta cu ursu si lasa-i pe "bagatorii in seama" sa vb ..tu stii mai bn ce e de facut!!!


All times are GMT +2. The time now is 23:31.

- Copyright 2026 4Tuning