Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/6401-cielo-evo-propietar-razvan-alias-sei.html)

FIGHET 05-04-06 16:49

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
cauta in sait si ai so gasesti!!!!!!!!!!!!!!!

nepotu 22-07-06 14:16

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
Quote:

Originally Posted by Kent8
mno ceva poze cu masina aia ...?
eu nu o cunosc si as fi vrut s-o vad

da bai kent cum sa no stii?????? ce draq??? unde traiesti????:shock: :shock: :shock:

Kent8 24-07-06 08:59

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
ok, stiu masina, da imi arata careva poze cu ea? macar asa sa vad si eu ce stiu cand am zis ca nu stiu

NWZeu 24-07-06 14:42

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Kent8
ok, stiu masina, da imi arata careva poze cu ea? macar asa sa vad si eu ce stiu cand am zis ca nu stiu

aici te pot ajuta eu, e o poza mai veche

cielo wrc 25-07-06 22:47

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
e adevaraciune cielo asta si ce sunet are iti scoate ceara din urechi cand trece pe langa tine la 5000 6000 de ture !!

X-Ray-Eyes 28-07-06 23:55

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
Quote:

Originally Posted by cielo wrc
e adevaraciune cielo asta si ce sunet are iti scoate ceara din urechi cand trece pe langa tine la 5000 6000 de ture !!

Orice SFI iti scoate ceara din urechi daca nu are tobe sau are galeriile taiate ... iti zic din proprie experienta !
:)

cielo wrc 29-07-06 10:30

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
nu mai vb de rechinu tau :)) ce sound are !!

peter 30-07-06 00:45

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
nu e rechin e un diavol.....:)

asteptam noi poze SEI ....

cielo wrc 30-07-06 22:54

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
da chiar asa nici o poza nimik nou cu celebra legenda?? asteptam !! :D

cielo wrc 07-08-06 14:19

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
liniste totala !! suspans total :)

cielo wrc 03-09-06 01:47

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
ma da chiar nimik nici macar o poza urat :(

Trainer 03-09-06 10:01

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
Era greu sa cauti? https://www.4tuning.ro/autotuning/Cie...dex.htm?t=4461
Daca vrei informatii noi despre masina asta inclusiv poze proaspete fa-ti user pe forumul www.legalracing.ro si o sa citesti tot ce vrei acolo.

cielo wrc 11-09-06 13:18

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
3 Attachment(s)
a new face in town !

Kent8 14-09-06 09:00

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
mdea le stiu pozele astea
mijto gumele, ma bucur ca-si permite asa ceva pe masina, eu inca nu :d

AL13N 08-10-06 17:17

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
Asta e cel mai tare cielo din lume!!
Tot respectu' pentru SEI!!!


All times are GMT +2. The time now is 13:26.

- Copyright 2026 4Tuning