Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   * Vand * piese e30 , e 34 si e36 . (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/63768-vand-piese-e30-34-e36.html)

Guwy 31-01-08 16:37

Re: Vand piese e30 , e 34 si e36 .
 
Serpisori pentru M50 2.0 , 2.3 , 2.5 la 300 euro noi in cutie , proiectoare e36 100 euro ( noi ) , bandouri m3 e36 sedan ( 4 usi ) 200 euro ( noi ) , toba sport inox 100 euro , prelungire bara fata m3 e36 110 euro ( noua ) , stopuri M3 e36 coupe si sedan 110 euro ( noi ) .
0722411052 - 0765184929 Claudiu .

zeed 31-01-08 21:54

Re: Vand piese e30 , e 34 si e36 .
 
capota si aripa dreapta fata de e30 negru metal ai? planetare de fata pt e30 ix?pret te rog

Guwy 01-02-08 05:36

Re: Vand piese e30 , e 34 si e36 .
 
Quote:

Originally Posted by zeed (Post 1326472)
capota si aripa dreapta fata de e30 negru metal ai? planetare de fata pt e30 ix?pret te rog

Nu este nimic din ce vrei tu .

dan_kamikaze 02-02-08 20:44

Re: Vand piese e30 , e 34 si e36 .
 
radiator ? nush exact ce tip de motor este... 6 cil in linie...cred k 2,7... are o serie ciudata.. GF 27 A 11135.. ULTIMELE 2 CIFRE NU LE-AM RETINUT...

Guwy 03-02-08 06:31

Re: Vand piese e30 , e 34 si e36 .
 
Nu este radiator .

micutzu126 03-02-08 16:35

Re: Vand piese e30 , e 34 si e36 .
 
pe 16 sau 17 si ce bani?scuze ptr intarziere.

Guwy 03-02-08 17:01

Re: Vand piese e30 , e 34 si e36 .
 
Nu sunt jenti .

JohnyXxx 05-02-08 19:28

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
la cat merge o baie de ulei pt pisica cu tot cu sorb si pompa ? din 94 motu ? mersi

jod-77 05-02-08 21:12

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
Am Nevoie De Un Vascocuplaj Si O Sonda Lambda Pt 1,8 Benzin Urs 1987. Te Rog Pret

Mentiro 06-02-08 11:26

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
Am nevoie de surub + arc pedala ambreiaj, este sistemul care practic impinge pedala de ambreiaj inapoi, pentru un 320i 4 usi din 88. De asemenea caut si bara fata (doar partea de sus, fara prelungire).

Multumesc.

Guwy 06-02-08 11:47

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
Nu este baie de ulei si sorb ( nu se dezmembreaza motoarele ) , vascocuplaj si sonda lambda nu este , surub + arc pedala ambreiaj nu este , bara spate de urs 88 nu este :( .

B83RUP 07-02-08 20:28

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
sal
accelerator gaze ai?

Guwy 08-02-08 06:41

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
Quote:

Originally Posted by B83RUP (Post 1342383)
sal
accelerator gaze ai?

Nu sunt ...

ianis_zeus 16-02-08 21:34

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
salut.ai parbriz pentru un E36 in patru usi si OBC cu o singura mufa in spate?

Guwy 16-02-08 22:28

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
Parbriz este , obc nu stiu daca este .


All times are GMT +2. The time now is 18:34.

- Copyright 2026 4Tuning