![]() |
Re: music
bagati o piesa sa aud si io
|
Re: music
2 Attachment(s)
trhee 6 mafia
|
Re: music
as avea eu un remix dupa aia cu pusca si cureaua lata dar ii varianta mai xxx :)
de ascultat in masina la stop cand unu`i tampit in fata ta mai bine nu v`o pun...v`o dau pe mess cui o vrea :P |
Re: music
eu n`as risca sa pun piesa pe forum..ca mno
poate oi lua ban...anu trecut am avut vreo 18 :P acuma sper sa nu incep anu de banuri asa de repede :P |
Re: music
nu mai are nimeni nici o melodie frumoasa? eu am una "Ida_corr_vs_fedde_le_grand-let_me_think_about_it__instrumental" asta instrumentala e frumoasa...cu ,cuvinte nush...nu`mi pl asa mult:D
|
Re: music
prodigy - voodoo people :X
metallica - frantic linkin park - bleed it out |
Re: music
sau prodigy - diesel power ... cand mai merg cu opelu lu mama (cdti)
|
Re: music
eu sunt de parere ca muzica te indeamna la acceleratie dar e si buna la drumuri lungi ca sa nu adormi mie unu imi place sa o asc tare si orice gen de muzica
|
Re: music
Quote:
|
Re: music
snapy eu unu...cand sunt in dreapta....sunt mai atent decat ala conduce...si cred k daca ar fi moale podeaua,as ajunge pe la motor...la cate reflexe am:))
|
Re: music
Quote:
|
Re: music
3 Attachment(s)
@Diesel IQ: multumesc pentru piese, le-am downloadat si eu. Sunt OK si nu stiam de ele :D
Atasez si eu una de la 3-6 Mafia (faceti abstractie de titlu si refren :lol: ) +inca 2 bucati. Mare grija la "king-kong instrumental", sa fie volumul incet cand incepe, mai ajustati ulterior. Este o sursa de tabla chinuita, un fel de spaima subwooferelor, e posibil sa miroasa a ars in portbagaj dupa piesa asta :D Mai atasez in curand cateva selectii. Eu ascult mai mult HipHop, deci daca sunt persoane care agreeaza genul, mai atasez, daca nu, nu :D Pentru alti fani HipHop, iata o sursa de muzica buna, inclusiv videoclipuri: http://www.dubcnn.com/ |
Re: music
1 Attachment(s)
Si inca una non-HipHop:
|
Re: music
3 Attachment(s)
Foarte tare! Un topic cu hip-hop :D :D :D Misto situ Quick! Hai ca bag si eu 3 dintre multele care imi plac ;)
|
Re: music
3 Attachment(s)
Eh...initial, topicul avea alt subiect, si ca sa fiu si eu on-topic: pe mine nu ma afecteaza foarte mult melodiile ascultate la volan, doar daca se potrivesc perfect cu starea mea de spirit din acel moment...iar acceleratia nu o calc doar din cauza ca-mi place melodia mai mult...
Offtopic: nice songs, Snapy! mai ales cel cu Timbaland -> next :D: |
| All times are GMT +2. The time now is 23:31. |
- Copyright 2026 4Tuning