Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Daewoo (https://forum.4tuning.ro/313-discutii-daewoo.html)
-   -   Daewoo music (https://forum.4tuning.ro/313-discutii-daewoo/63313-daewoo-music.html)

DACIA-Wrc 21-01-08 11:13

Re: music
 
bagati o piesa sa aud si io

diesel_IQ 21-01-08 12:16

Re: music
 
2 Attachment(s)
trhee 6 mafia

DACIA-Wrc 21-01-08 21:55

Re: music
 
as avea eu un remix dupa aia cu pusca si cureaua lata dar ii varianta mai xxx :)
de ascultat in masina la stop cand unu`i tampit in fata ta
mai bine nu v`o pun...v`o dau pe mess cui o vrea :P

DACIA-Wrc 21-01-08 22:05

Re: music
 
eu n`as risca sa pun piesa pe forum..ca mno
poate oi lua ban...anu trecut am avut vreo 18 :P acuma sper sa nu incep anu de banuri asa de repede :P

D o n n 24-01-08 19:30

Re: music
 
nu mai are nimeni nici o melodie frumoasa? eu am una "Ida_corr_vs_fedde_le_grand-let_me_think_about_it__instrumental" asta instrumentala e frumoasa...cu ,cuvinte nush...nu`mi pl asa mult:D

XoRRo 24-01-08 20:40

Re: music
 
prodigy - voodoo people :X
metallica - frantic
linkin park - bleed it out

XoRRo 24-01-08 20:46

Re: music
 
sau prodigy - diesel power ... cand mai merg cu opelu lu mama (cdti)

tiolik 05-02-08 19:21

Re: music
 
eu sunt de parere ca muzica te indeamna la acceleratie dar e si buna la drumuri lungi ca sa nu adormi mie unu imi place sa o asc tare si orice gen de muzica

Snapy_xxl 05-02-08 19:24

Re: music
 
Quote:

Originally Posted by tiolik (Post 1337465)
eu sunt de parere ca muzica te indeamna la acceleratie dar e si buna la drumuri lungi ca sa nu adormi mie unu imi place sa o asc tare si orice gen de muzica

De fapt cel care conduce masina nu tu ;)

D o n n 05-02-08 19:30

Re: music
 
snapy eu unu...cand sunt in dreapta....sunt mai atent decat ala conduce...si cred k daca ar fi moale podeaua,as ajunge pe la motor...la cate reflexe am:))

Snapy_xxl 05-02-08 19:32

Re: music
 
Quote:

Originally Posted by D o n n (Post 1337487)
snapy eu unu...cand sunt in dreapta....sunt mai atent decat ala conduce...si cred k daca ar fi moale podeaua,as ajunge pe la motor...la cate reflexe am:))

Stiu ma ca si eu faceam la fel :lol:

quick_5hifter 10-02-08 16:45

Re: music
 
3 Attachment(s)
@Diesel IQ: multumesc pentru piese, le-am downloadat si eu. Sunt OK si nu stiam de ele :D
Atasez si eu una de la 3-6 Mafia (faceti abstractie de titlu si refren :lol: ) +inca 2 bucati. Mare grija la "king-kong instrumental", sa fie volumul incet cand incepe, mai ajustati ulterior. Este o sursa de tabla chinuita, un fel de spaima subwooferelor, e posibil sa miroasa a ars in portbagaj dupa piesa asta :D
Mai atasez in curand cateva selectii. Eu ascult mai mult HipHop, deci daca sunt persoane care agreeaza genul, mai atasez, daca nu, nu :D
Pentru alti fani HipHop, iata o sursa de muzica buna, inclusiv videoclipuri: http://www.dubcnn.com/

quick_5hifter 10-02-08 16:51

Re: music
 
1 Attachment(s)
Si inca una non-HipHop:

Snapy_xxl 10-02-08 17:10

Re: music
 
3 Attachment(s)
Foarte tare! Un topic cu hip-hop :D :D :D Misto situ Quick! Hai ca bag si eu 3 dintre multele care imi plac ;)

quick_5hifter 10-02-08 17:36

Re: music
 
3 Attachment(s)
Eh...initial, topicul avea alt subiect, si ca sa fiu si eu on-topic: pe mine nu ma afecteaza foarte mult melodiile ascultate la volan, doar daca se potrivesc perfect cu starea mea de spirit din acel moment...iar acceleratia nu o calc doar din cauza ca-mi place melodia mai mult...

Offtopic: nice songs, Snapy! mai ales cel cu Timbaland
-> next :D:


All times are GMT +2. The time now is 23:31.

- Copyright 2026 4Tuning