![]() |
Re: Fiat 500 SS Abarth de 155 CP
ce jentzi sunt astea frate?
|
Re: Fiat 500 SS Abarth de 155 CP
Imi plac jantele .. arata super bine cu ele.. si totusi are putere mare .. pentru cat de mica este ;)
|
Re: Fiat 500 SS Abarth de 155 CP
fun car...prea tare masinuta asta
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:50. |
- Copyright 2026 4Tuning