Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   BMW Civic (!?) (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/62363-bmw-civic.html)

vlad calugaroiu 24-01-08 18:57

Re: BMW Civic (!?)
 
Quote:

Originally Posted by 4TuningRO (Post 1284625)
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...550c74d390.jpg
BMW Civic (!?)

Kitul exterior, luminile, jantele, atitudinea...la prima vedere toate spun ca avem de-a face cu un BMW seria 5.

Inaintam insa spre fata, unde vedem un motor in patru cilindri.

Confuzie, teama, neincredere-toate sunt sentimente obisnuite.

Cum ne simtim insa cand realizam ca in aceasta Honda Civic s-au investit mai multi bani decat in fondul de studii al copiilor?
E mai bine sa fii posesorul unei Honde Civic, sau al unui BMW pur-sange?

Pana la urma, cui ii pasa, cat timp sunt boxele acelea albastre in portbagaj?

Frate la cum arata miar fi mila sa merg cu el p strada

canon 31-01-08 10:52

Re: BMW Civic (!?)
 
daca ii mai faceau ceva il transformau in kitch

alexSHO 31-01-08 18:37

Re: BMW Civic (!?)
 
Quote:

Originally Posted by canon (Post 1325080)
daca ii mai faceau ceva il transformau in kitch

e kitch deja:)

26WRC 31-01-08 18:46

Re: BMW Civic (!?)
 
un mare c***t

Notman 05-02-08 01:16

Re: BMW Civic (!?)
 
o masina facuta de o firma de tunning, care vrea sa-si arate "valoarea".. Si multe chestii care nu-si au rostul pe masina.... Banuiesc ca nici nu se circula cu ea.. :)

ArCaDa 05-02-08 11:43

Re: BMW Civic (!?)
 
urata masina....singurele lucruri..sunt jentile usile si culoarea....care imi plac la ea..in rest un mare .......:no::no:

artur47 05-02-08 16:15

Re: BMW Civic (!?)
 
mie imi place, mai ales boxele alea din spate:D

cleric72 08-02-08 16:27

Re: BMW Civic (!?)
 
e urata ma ... e prea exagerata ... numi place ... de parca ar fi la pimp my ride ca numa aia mai fac tampenii din astea... ecran lcd pe bara din spate ...n'are nici un sens

Big_85 15-02-08 18:08

Re: BMW Civic (!?)
 
e naspa din punctul meu de vedere ,fiecare masina are farmecul ei dar nu mi-au placut niciodata imitatiile astea

pablo.odg 07-04-08 10:41

Re: BMW Civic (!?)
 
E cea mai mare aiureala. Sincer. Cine si-a dorit vreodata sa aiba o imitatie de BMW? (inafara de soferii nostrii cu Dacia MPower :lol: ).Oricum masina clar e numai de showroom.
Prea multe lcd-uri, prea impopotonata, prea exagerata....e the bride of frankenstein.

vizu 19-05-08 02:49

Re: BMW Civic (!?)
 
aiurea....cu banii care i-a bagat in ea isi lua un seria 5 bun....si mai ramanea si cu civicu`...dar nu toti gandim la fel ...poate omu chiar isi iubeste masina asa de mult :)))))).....oricum mie mi se pare o mare prostie

///sEBy 06-06-08 23:07

Re: BMW Civic (!?)
 
Kitch..zik eu..cum sa transformi un civik intrun bmw?:)))

~ EWN ~ 07-06-08 01:30

Re: BMW Civic (!?)
 
Quote:

Originally Posted by vizu (Post 1540687)
aiurea....cu banii care i-a bagat in ea isi lua un seria 5 bun....si mai ramanea si cu civicu`...dar nu toti gandim la fel ...poate omu chiar isi iubeste masina asa de mult :)))))).....oricum mie mi se pare o mare prostie

Daca facea asta cu siguranta numai era ceva inedit....treŽ sa fii original ca sa iesi in evidenta!

Pyttykutza 17-06-08 13:58

Re: BMW Civic (!?)
 
la naiba!!!sa vezi si sa nu crezi...O.Z.N style ;)

adu89 17-06-08 14:03

Re: BMW Civic (!?)
 
au stricat imaginea hondei cu asa o masina.cum sa vrei sa faci dintr-o honda bmw?good! :lol:


All times are GMT +2. The time now is 11:08.

- Copyright 2026 4Tuning