Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Autoritatile bulgare, o mare problema ! (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/62122-autoritatile-bulgare-problema.html)

EaGle 12-01-08 16:40

Re: Autoritatile bulgare, o mare problema !
 
Cam asa era ...uneori mai e in Ungaria... in special la vama!

Highman 12-01-08 18:18

Re: Autoritatile bulgare, o mare problema !
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1284841)
rembo stai cuminte ..

cunosc cel putin 2 persoane care au nre de bulgaria,romani,pe care nu poti sa-i atingi ...
de fapt,iti sugerez sa nu-i atingi ..
si pana la urma, solutia ta e o solutie de taran cu sapa in mana ..
ce vina au .. toti bulgarii ... ca gabori jegosi din bulgaria .. fac ce fac ?
du-te-n bulgaria cu un ak47 si arde-i pe rand ..
masina ai sa fugi ..
iti faci si tu treaba frumos .

pai am sapa in mana sa dau in cap cu ea ea...;)......

69WRX 31-03-08 20:08

Re: Autoritatile bulgare, o mare problema !
 
Quote:

Originally Posted by Sindrom (Post 1286673)
=)))))io n-am fost niciodata prin bulgaria si nici n-am de gand sa ma duc....dar inteleg ca varianta corecta e sa stau naibii in romania si sa nu trec pe acolo

bv`o asa sa faci..si-asa daca te duci in Bg te intorci mai murdar decat pleci de acasa...nu ai ce sa vezi...decat un jeg de ruse...

kirin 02-04-08 01:01

Re: Autoritatile bulgare, o mare problema !
 
eu am patit-o mereu in drum spre turcia sa scap la politistii/vamesii bulgari ceva valuta forte deh,nu aveam pe unde sa ocolesc.dar pe cei care se duc in vacanta acolo dupa cate se intampla eu nu pot sa-i inteleg ... dar de,sunt si masochisti multi in romania


All times are GMT +2. The time now is 05:53.

- Copyright 2026 4Tuning