![]() |
Re: Autoritatile bulgare, o mare problema !
Cam asa era ...uneori mai e in Ungaria... in special la vama!
|
Re: Autoritatile bulgare, o mare problema !
Quote:
|
Re: Autoritatile bulgare, o mare problema !
Quote:
|
Re: Autoritatile bulgare, o mare problema !
eu am patit-o mereu in drum spre turcia sa scap la politistii/vamesii bulgari ceva valuta forte deh,nu aveam pe unde sa ocolesc.dar pe cei care se duc in vacanta acolo dupa cate se intampla eu nu pot sa-i inteleg ... dar de,sunt si masochisti multi in romania
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:53. |
- Copyright 2026 4Tuning