Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   oameni cu bani, dar..... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/6170-oameni-bani.html)

aleks 22-07-05 10:20

mare e gradina domnului... dar asta nici la poarta nu are loc :lol: :lol:

XoRRo 04-08-05 00:13

sunt foarte dezamagit... eu credeam ca e o barca in garaju ala... :oops: nicidecum un S

Pitu 04-08-05 12:52

am vazut un roman care a facut un garaj din asta ,din fibra de sticla, si vroia sa gaseasca sponsorii pentru a initializa ideea

PTC 18-08-05 12:01

Tare omu nici in ruptu capului nai crede ca e o masian acolo ascunsa :lol: sia asigurat achizitia :wink:

T.rac3Er 24-08-05 10:11

OMG OMG OMG
:lol: :lol: nici monegii comuniste cu dacii nu au asa ceva..aia au o prelata...e un kinder cu surprize pt hoti...ce-o fi, ce-o fi... :lol:

needBrain 24-08-05 23:37

mai avea unu la mine in cart(fostul cart) un astfel de garaj

aleks 25-08-05 10:44

oare astia se inspirau unii de la altii?


All times are GMT +2. The time now is 01:08.

- Copyright 2026 4Tuning