![]() |
mare e gradina domnului... dar asta nici la poarta nu are loc :lol: :lol:
|
sunt foarte dezamagit... eu credeam ca e o barca in garaju ala... :oops: nicidecum un S
|
am vazut un roman care a facut un garaj din asta ,din fibra de sticla, si vroia sa gaseasca sponsorii pentru a initializa ideea
|
Tare omu nici in ruptu capului nai crede ca e o masian acolo ascunsa :lol: sia asigurat achizitia :wink:
|
OMG OMG OMG
:lol: :lol: nici monegii comuniste cu dacii nu au asa ceva..aia au o prelata...e un kinder cu surprize pt hoti...ce-o fi, ce-o fi... :lol: |
mai avea unu la mine in cart(fostul cart) un astfel de garaj
|
oare astia se inspirau unii de la altii?
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:08. |
- Copyright 2026 4Tuning