![]() |
Re: Battle . Cel mai frumos brad
Quote:
|
Re: Battle . Cel mai frumos brad
Am votat si eu :D
Quote:
1)tai varful bradului ca sa nu se mai sprijine in tavan, dar atunci o sa arate cam incomplet 2)decupezi tavanul ca sa incapa tot bradul, si in felul asta ai un mini-bradut si la etajul superior ;) (valabil pentru la anul, ca vad ca anul asta ai rezolvat-o tu cumva :lol: ) PS: vreau si eu un cadou ca al tau :-) , sa-ti traiasca!!! PS2: daca s-ar putea, as vrea sa nu ma ocup eu de partea cu desfacutul cadoului (taticii stiu la ce ma refer :twisted: ) |
Re: Battle . Cel mai frumos brad
ernest :) e fain
|
Re: Battle . Cel mai frumos brad
vot xxdadixx , micut si dragut :p
|
Re: Battle . Cel mai frumos brad
Quote:
|
Re: Battle . Cel mai frumos brad
Quote:
intradevar ce poate fii mai frumos dekt un copil..sa fie sanatos sa iti traiasca si sa te bucuri de el... |
Re: Battle . Cel mai frumos brad
castigatorul sa trimita un pm la userul 4TuningRO cu datele :
nume, adresa. telefon si incepind cu ce numar vrea revista sau ce numere multumim la toti, felicitari organizatorului concursului |
Re: Battle . Cel mai frumos brad
Mersi.
Felicitari castigatorului!! |
Re: Battle . Cel mai frumos brad
Felicitari castigatorului !!
|
Re: Battle . Cel mai frumos brad
hei .. l`-am castigat ;) ... felicitari mie si celor care n`au votat ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:51. |
- Copyright 2026 4Tuning