Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Battle || Cel mai frumos brad (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/61667-battle-frumos-brad.html)

xxdadixx 05-01-08 00:42

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
Quote:

Originally Posted by !Sasha (Post 1275432)
.... place mult si a lu xxdadixx....

Mersi, tie si celor 3 care m-au votat, as fi vrut sa stiu cine. Eu cu ei avem aceleasi gusturi in materie de brazi :lol:

quick_5hifter 05-01-08 01:15

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
Am votat si eu :D

Quote:

Originally Posted by B-69-TAU (Post 1274633)
Ce sunt crengile alea mai? Voi numiti crengile alea brazi? Uite aici brad, nici nu am putut sa-l prind pe tot in poze...

Robert, am 2 idei:
1)tai varful bradului ca sa nu se mai sprijine in tavan, dar atunci o sa arate cam incomplet
2)decupezi tavanul ca sa incapa tot bradul, si in felul asta ai un mini-bradut si la etajul superior ;)
(valabil pentru la anul, ca vad ca anul asta ai rezolvat-o tu cumva :lol: )
PS: vreau si eu un cadou ca al tau :-) , sa-ti traiasca!!!
PS2: daca s-ar putea, as vrea sa nu ma ocup eu de partea cu desfacutul cadoului (taticii stiu la ce ma refer :twisted: )

VaLeX 06-01-08 00:44

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
ernest :) e fain

26WRC 06-01-08 10:08

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
vot xxdadixx , micut si dragut :p

MKE 07-01-08 16:58

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
Quote:

Originally Posted by !Sasha (Post 1275432)
Votat : MKE - superb.... place mult si a lu xxdadixx....si un mareee + lu APVitza pt originalitate...(tuborg):lol:

ms mult pt vot...:D ...si sa ma votez si eu .. :lol:

Bmw_E30dak 07-01-08 22:01

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
Quote:

Originally Posted by B-69-TAU (Post 1274643)
am cel mai frumos cadou posibil....


intradevar ce poate fii mai frumos dekt un copil..sa fie sanatos sa iti traiasca si sa te bucuri de el...

Gratzian 09-01-08 15:41

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
castigatorul sa trimita un pm la userul 4TuningRO cu datele :
nume, adresa. telefon
si incepind cu ce numar vrea revista
sau ce numere

multumim la toti, felicitari organizatorului concursului

andrey2003 09-01-08 17:40

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
Mersi.

Felicitari castigatorului!!

Ernest 09-01-08 23:30

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
Felicitari castigatorului !!

Psycho 10-01-08 19:45

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
hei .. l`-am castigat ;) ... felicitari mie si celor care n`au votat ;)


All times are GMT +2. The time now is 13:51.

- Copyright 2026 4Tuning