Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Skoda octavia B74642 (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/6162-skoda-octavia-b74642.html)

sil4tuning 24-06-05 07:15

a mai spus si zoom zoom scoate-ti tipule aparatorile ca nu e bicicleta si stickeru de 2 lei de sub Octavia ca e super varza :evil: in rest :wink:

AR120CP 24-06-05 08:08

Imi place mult interiorul, iar exteriorul ...merge.. :roll:

Piry 24-06-05 08:48

nu-i nu stiu ce la exterior, dar si mie la fel ca si la restu imi place interioru, nu ca ar avea tare multe dar, da foarte bine albu ala cu negru

mike20 24-06-05 09:41

mi se pare mie sau topicu` cu masina asta a mai fost aici : https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=6393

EvLSant0S 24-06-05 12:08

Arata super , live arata mult mai bine decat in poze, believe me

Bestie 24-06-05 12:32

Nu prea-mi place ca si-a pus acel roof-scoop. si evident faptul ca nu are eleron. Nu unul mare, de avion... dar unul asa micut chiar ar merge.

aR99bMw 24-06-05 12:49

se potrivea mai bine sita neagra.....in rest merge...

EvLSant0S 24-06-05 12:54

1 Attachment(s)
Si o poza din fata .... :D

NosBoy 24-06-05 17:18

Bai e frumoasa, cu toate ca ar fi aratat mult mai bine cu un eleron da merge si asa. Zicea cineva ca e de vanzare ?? :D

Spark 26-06-05 19:50

mda ,... eu zic ca e reusita .. dar se putea si mai mult pt ca am mai vazut o octavia tuningata ... si aia arata exceptional
elerunul .. mda ... parca lipseste ...
si elementele noi .. cum ar fi praguri .. spoilere pleoape ... ar fi iesit mai mult in evidenta ... daca erau vopsite in alta culoare decat masina
dar la o privire de ansamblu ... e faina si asa

tox 27-06-05 01:51

arata ok, mai bine decat kithcoasa octavie de la hello taxi. grila mergea neagra si mai rara, la fel ca alea din spoiler, contrast in culoarea masinii. Stopuri lexus spate ar fi mers, fara grilele alea care le au si daciile cu nike pe luneta. pragurile parca nu-s de acolo, ar fi mers unele rieger twisted si mai late in jos. jantele sunt f misto.


PS: nu mai trebuie lasata f mult din suspensie, 5 cm e ok, ca daca se urca soferu din poza e numa buna :)

ZooM-ZooM 27-06-05 07:32

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Spark\"
si elementele noi .. cum ar fi praguri .. spoilere pleoape ... ar fi iesit mai mult in evidenta ... daca erau vopsite in alta culoare decat masina


:!: :!: :!: :shakefist :shakefist :woowoo: :woowoo: eventual rosii,nu?! a big LOL!

AliNOS 28-06-05 01:11

eu sunt curios cati din cei care critica cu atata ardoare sau din cei care dau note au macar o masina facuta cum e aia... si am mai vazut o remarca ceva de genu: e bine ca se incearca sa se faca si din skoda o masina tunata.. daca v-ati uita pe situri de afara ati vedea skode tunate atat exterior, si interior, si kit Stage III 350cp din motor 1.8T plus alte modificari gen ambreiaj sport, si multe altele.. intradevar nici mie nu-mi place priza de aer de pe plafon, prinderile capotei tip WRC pt ca nu-si au locul acolo, abtibild-ul din spate de sub Octavia si mai multe dar eu cred ca trebuie incurajat.. in final omu isi face masina cum ii place lui nu cum vreti voi [cu indemnuri gen \"da-ti frate jos aia\", \"pune-ti ailalta sa vezi ce marfa e\", etc..]

aR99bMw 28-06-05 02:06

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"AliNOS\"
eu sunt curios cati din cei care critica cu atata ardoare sau din cei care dau note au macar o masina facuta cum e aia... si am mai vazut o remarca ceva de genu: e bine ca se incearca sa se faca si din skoda o masina tunata.. daca v-ati uita pe situri de afara ati vedea skode tunate atat exterior, si interior, si kit Stage III 350cp din motor 1.8T plus alte modificari gen ambreiaj sport, si multe altele.. intradevar nici mie nu-mi place priza de aer de pe plafon, prinderile capotei tip WRC pt ca nu-si au locul acolo, abtibild-ul din spate de sub Octavia si mai multe dar eu cred ca trebuie incurajat.. in final omu isi face masina cum ii place lui nu cum vreti voi [cu indemnuri gen \"da-ti frate jos aia\", \"pune-ti ailalta sa vezi ce marfa e\", etc..]

kit stage 4 este? :lol:

GABBY_ 28-06-05 06:30

nu va mai speriati chiar asa ptr ca sunt destule mai klumea la noi in tara.chiar in cta e una care este super agresiva si mai are si peste 130 de cp nu stiu sigur cat dar sunt destui.masina e prea klumea pe langa asta,dar singurul incovenient pe care nu il accept eu:mult fum tata la balana ,masinile cu tenta sportiva si cele sportive nu au ce cauta cu fumul dupa ele.dar asta e.gusturile nu se discuta.


All times are GMT +2. The time now is 20:16.

- Copyright 2026 4Tuning