Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   NoSpeedLimit Romania Club (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club.html)
-   -   WakeUpBucharest DRIFT (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club/61390-wakeupbucharest-drift.html)

ClaudyuNSL 29-12-07 22:05

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
frumos frumos...dar parca mai trebuiau cateva masini si niste ursuleti :D

F_L_R 29-12-07 22:12

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
-Mate....toti intr un film.......mannn...vine si randul tau ...sti ca nu te lasam pe dreapta nici pe tine nici pe celalti. cat de curand o sa facem un film ...cu toti un WakeUp de proportiii !!

gabitzUU 29-12-07 22:42

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
Super misto!!! Felicitari baieti !

Tineti-o tot asa...LA ANU SI LA MAI MARE :) Si alta data...o s-o facem si mai si mai lata !

da_joint 29-12-07 22:59

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
slabut,de la c se plecase si la c sa ajuns.
revenge will be ours!!!

bix 30-12-07 05:07

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
da_joint slabut,de la c se plecase si la c sa ajuns.
revenge will be ours!!!



adka? ce verei sa zici?

gabitzUU 30-12-07 11:29

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
Bix? unde din drumul taberei esti? :-/

bix 30-12-07 15:12

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
Quote:

Originally Posted by gabitzUU (Post 1267788)
Bix? unde din drumul taberei esti? :-/



dap! dc intrebi?

GolfuletzS 30-12-07 15:26

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
folositi PM pentru alte discutii

bodyspeed 30-12-07 17:37

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
super. filmuletz..
mi-a placut..drift parade..;)
e primul episod..:D

SquadSoryn 30-12-07 18:12

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
multimiri pt Golfuletz, TEA, Zar`u.......frumos. La Multi Ani.

MC Mate 30-12-07 22:21

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
Quote:

Originally Posted by NSL_Florica (Post 1267362)
-Mate....toti intr un film.......mannn...vine si randul tau ...sti ca nu te lasam pe dreapta nici pe tine nici pe celalti. cat de curand o sa facem un film ...cu toti un WakeUp de proportiii !!

ok tati, astept atunci :D

VaLeX 31-12-07 01:01

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
tare filmu' ...bv Golfuletz :)
ps. Cum se num. a doua piesa?

MarcCorneliu 31-12-07 09:05

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
Quote:

Originally Posted by GolfTuning (Post 1267129)
WakeUpBucharest DRIFT

cum zice si titlu daca mai tineti minte acu aprox un an am facut primuWake Up
ne`am gandit sa facem inca unu da cu drift ...

ce a iesit nu va imaginati

2 nebuni
2 masini nebune
ploaie
oras gol

nimic mai mult


tnx to : zar , tea , onur , bix, flo , zgb....hm.. mai sunteti ?!

Fara suparare, dar Baia Mare este peste voi la drift`uri...:D Aveti nevoie si voi de un tengu...s.am.d :P

F_L_R 31-12-07 10:03

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
-Hai sa nu ne vedem zei fara acoperire.....daca scria Tengu nu ma suparam. Asa ca abtine te inainte sa vezi tot....a fost doar o joaca intr o sera si nu am spus ca suntem "cei mai tari"
-As vrea sa vad ce faci tu MarcCorneliu pe strada si dupa aia i ti vom da un adversar pe masura si asta de anul acesta intr un climat legal si atunci vom vedea cine "s cei mai buni necontand ca sunt din buc ,iasi , tm , sibiu,bv , baia mare.

GolfuletzS 31-12-07 10:35

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
Quote:

Originally Posted by MarcCorneliu (Post 1269021)
Fara suparare, dar Baia Mare este peste voi la drift`uri...:D Aveti nevoie si voi de un tengu...s.am.d :P

probabil nu ai vazut drift mix cand alaturi de noi a dat si tengu ...so..?!


All times are GMT +2. The time now is 04:32.

- Copyright 2026 4Tuning