![]() |
Re: WakeUpBucharest DRIFT
frumos frumos...dar parca mai trebuiau cateva masini si niste ursuleti :D
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
-Mate....toti intr un film.......mannn...vine si randul tau ...sti ca nu te lasam pe dreapta nici pe tine nici pe celalti. cat de curand o sa facem un film ...cu toti un WakeUp de proportiii !!
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Super misto!!! Felicitari baieti !
Tineti-o tot asa...LA ANU SI LA MAI MARE :) Si alta data...o s-o facem si mai si mai lata ! |
Re: WakeUpBucharest DRIFT
slabut,de la c se plecase si la c sa ajuns.
revenge will be ours!!! |
Re: WakeUpBucharest DRIFT
da_joint slabut,de la c se plecase si la c sa ajuns.
revenge will be ours!!! adka? ce verei sa zici? |
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Bix? unde din drumul taberei esti? :-/
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Quote:
dap! dc intrebi? |
Re: WakeUpBucharest DRIFT
folositi PM pentru alte discutii
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
super. filmuletz..
mi-a placut..drift parade..;) e primul episod..:D |
Re: WakeUpBucharest DRIFT
multimiri pt Golfuletz, TEA, Zar`u.......frumos. La Multi Ani.
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Quote:
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
tare filmu' ...bv Golfuletz :)
ps. Cum se num. a doua piesa? |
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Quote:
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
-Hai sa nu ne vedem zei fara acoperire.....daca scria Tengu nu ma suparam. Asa ca abtine te inainte sa vezi tot....a fost doar o joaca intr o sera si nu am spus ca suntem "cei mai tari"
-As vrea sa vad ce faci tu MarcCorneliu pe strada si dupa aia i ti vom da un adversar pe masura si asta de anul acesta intr un climat legal si atunci vom vedea cine "s cei mai buni necontand ca sunt din buc ,iasi , tm , sibiu,bv , baia mare. |
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:32. |
- Copyright 2026 4Tuning