![]() |
analizand filmarea am ajuns la o concluzie .. cu parere de rau .. a lu` andrei e mai mica .. a lu edy e mai mare ... si bleaga ... pe cand a lu andrei e mica si jucausha ... :P
:wink: |
Re:
Quote:
|
vroiam sa zic aseara ... dar am uitat .. cea mai lunga zic eu k e a lu` Ceres
|
mai da puneti fetele sa se pronuntze ..... :)
|
Eu zic ca a lui Edy e mai \"lunga\", dar X-ray are mai multa \"rezistenta\"!!! :lol:
|
dupa asemenea discutii fetele s-au inmuiat , ca sa nu zic :P udat ..
deci .. asa se explica lipsa parerii unei fete .. pe topicul asta :lol: |
:D
PERSONAL IMI PLACE MAI MULT A LUI XRAY
|
Re: :D
Quote:
|
Cea mai lunga, groasa si stufoasa este a lui...................CeReS
|
a lui ceres imi place mai mult.lungimea si rezistenta sa o probeze fetele :lol: :lol: :lol:
|
a lui x^RAY^EYES e super :lol:
|
La lungime Edy, iar la durata X`Ray`Eyes... oricum mai faina este a lu` X`Ray`Eyes.(flacara).
|
Asa e, a mea moare din cauza calculatoarelor, eu am niste senzori pe fise care daca detecteaza ca nu mai am scanteie imi taie automat si benzina, deaia dureaza asa scurt dar sper sa rezolv curind problema asta.
|
prea belea a lu x ray sunt super cele de la siera sunt mai lungi da nu asa de sukare
|
sunt super ambele.. :wink:
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:22. |
- Copyright 2026 4Tuning