Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   VERSUS AUTO (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto.html)
-   -   \"Care o are mai lunga?!\" X-Ray-Eyes VS Edy V12 : (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto/6039-lunga-ray-eyes-vs-edy-v12.html)

Psycho 17-06-05 19:18

analizand filmarea am ajuns la o concluzie .. cu parere de rau .. a lu` andrei e mai mica .. a lu edy e mai mare ... si bleaga ... pe cand a lu andrei e mica si jucausha ... :P



:wink:

alexutzu 17-06-05 20:57

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
deci daca ar fi una cu lungimea lui edy ,si cu durata / frumusetea celei lui x ray ar fi perfect , am inteles ... =))
u ppl sound gay =))

daca us people sund gay..... ce sa mai spunem de initiatorul acestui topic? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Psycho 18-06-05 08:16

vroiam sa zic aseara ... dar am uitat .. cea mai lunga zic eu k e a lu` Ceres

IS 18 BOG 18-06-05 08:40

mai da puneti fetele sa se pronuntze ..... :)

shadow 18-06-05 10:04

Eu zic ca a lui Edy e mai \"lunga\", dar X-ray are mai multa \"rezistenta\"!!! :lol:

EvLSant0S 18-06-05 12:29

dupa asemenea discutii fetele s-au inmuiat , ca sa nu zic :P udat ..
deci .. asa se explica lipsa parerii unei fete .. pe topicul asta :lol:

Turbo110 18-06-05 13:34

:D
 
PERSONAL IMI PLACE MAI MULT A LUI XRAY

shadow 18-06-05 18:01

Re: :D
 
Quote:

Originally Posted by \"Turbo110\"
PERSONAL IMI PLACE MAI MULT A LUI XRAY

Ohoho....avansuri!!!! :lol: :lol: :lol:

ERY 20-06-05 12:46

Cea mai lunga, groasa si stufoasa este a lui...................CeReS

cristi_ubs 20-06-05 19:09

a lui ceres imi place mai mult.lungimea si rezistenta sa o probeze fetele :lol: :lol: :lol:

TND--TEAM 22-06-05 08:48

a lui x^RAY^EYES e super :lol:

Yonut21 02-07-05 10:55

La lungime Edy, iar la durata X`Ray`Eyes... oricum mai faina este a lu` X`Ray`Eyes.(flacara).

BMWPower 02-07-05 13:23

Asa e, a mea moare din cauza calculatoarelor, eu am niste senzori pe fise care daca detecteaza ca nu mai am scanteie imi taie automat si benzina, deaia dureaza asa scurt dar sper sa rezolv curind problema asta.

Alexutzzz 02-07-05 17:43

prea belea a lu x ray sunt super cele de la siera sunt mai lungi da nu asa de sukare

mike20 02-07-05 18:18

sunt super ambele.. :wink:


All times are GMT +2. The time now is 05:22.

- Copyright 2026 4Tuning