Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Sărbători fericite ! (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/60322-sarbatori-fericite.html)

c i k y 26-12-07 01:53

Re: Sărbători fericite !
 
Sarbatori fericite si sa ne auzim sanatosi si la anu' care vine :)

Xel'Naga 31-12-07 14:34

Re: Sărbători fericite !
 
Va doresc multa fericire, sanatate, bucurii si implinirea tuturor dorintelor atat in plan personal cat si in plan profesional !

Noul an 2008 sa fie un an al implinirilor si satisfactiilor pe care sa le impartiti cu cei dragi, presarat numai cu momente fericite, noroc si voie buna !

LA MULTI ANI !
:lol: :idea: :arrow:

VaLeX 31-12-07 19:57

Re: Sărbători fericite !
 
La multi ani tuturor !!

MKE 31-12-07 20:15

Re: Sărbători fericite !
 
La Multi Ani tuturor userilor dp acest forum... fericire, impinirea tuturor dorintelor... si un 2008 plin de TUNING.. alaturi de 4TuningRO normal ..!!!

RuDoLf3721 01-01-08 00:10

Re: Sărbători fericite !
 
La multi ani baieti ! sa aveti parte de implinirea tuturor dorintelor !


just burn rubber

spgbuc 01-01-08 00:14

Re: Sărbători fericite !
 
¸*•.¸*•.¸ ¸.•*¸.•*¸.•*¸.•*¸.•*
«•.** La Multi Ani 2008!! ** .•»
¸.•* ¸.•*¸.•* *•.¸*•.¸*•.¸*•.¸


All times are GMT +2. The time now is 08:11.

- Copyright 2026 4Tuning