Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini de serie (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie.html)
-   -   Mercedes Gullwing (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie/60208-mercedes-gullwing.html)

adisoruc 28-12-07 09:10

Re: Mercedes Gullwing
 
e foarte frumoasa, dar sa nu uitam de problemele care le-a avut primul model.... se infoca de mureai in el!

Prince_Igor 28-12-07 09:26

Re: Mercedes Gullwing
 
Eu zic ca pozele sunt o gluma facuta in Photoshop.BodyWork de SLR ,faruri de Porsche si aer de 300SL.Un "expert" in Photoshop isi da seama imediat de initiativa buna a unui fan al unui model "apus" - care insa nu vad de ce nu ar avea succes "if it shall rise again".

manumeciu 29-12-07 19:36

Re: Mercedes Gullwing
 
Quote:

Originally Posted by adisoruc (Post 1264942)
e foarte frumoasa, dar sa nu uitam de problemele care le-a avut primul model.... se infoca de mureai in el!

poate din cauza asta e una din cele mai apreciate masini ....si nu numai de la Merc.

M-as bucura sa vad o continuare ...

3TURBOnos 05-01-08 14:42

Re: Mercedes Gullwing
 
o masina ca asta ar avea mare cautare printre bastani si mai ales la snobi !

ZAUBER 05-01-08 23:55

Re: Mercedes Gullwing
 
daca ar iesi asa ve pe piata...s-ar licita la sume exorbitante, sunt sigur de asta...

arata fenomenal, cum numai un mercedes putea sa arate ! :shock:

T E N N Y - E 06-01-08 01:33

Re: Mercedes Gullwing
 
Quote:

Originally Posted by yulasinio (Post 1251207)
Farurile de le porsche!? :???:

mai repede are faruri de E klass decat de porsche;)


All times are GMT +2. The time now is 07:33.

- Copyright 2026 4Tuning