![]() |
Re: Mercedes Gullwing
e foarte frumoasa, dar sa nu uitam de problemele care le-a avut primul model.... se infoca de mureai in el!
|
Re: Mercedes Gullwing
Eu zic ca pozele sunt o gluma facuta in Photoshop.BodyWork de SLR ,faruri de Porsche si aer de 300SL.Un "expert" in Photoshop isi da seama imediat de initiativa buna a unui fan al unui model "apus" - care insa nu vad de ce nu ar avea succes "if it shall rise again".
|
Re: Mercedes Gullwing
Quote:
M-as bucura sa vad o continuare ... |
Re: Mercedes Gullwing
o masina ca asta ar avea mare cautare printre bastani si mai ales la snobi !
|
Re: Mercedes Gullwing
daca ar iesi asa ve pe piata...s-ar licita la sume exorbitante, sunt sigur de asta...
arata fenomenal, cum numai un mercedes putea sa arate ! :shock: |
Re: Mercedes Gullwing
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:33. |
- Copyright 2026 4Tuning