Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Crazy Drivers (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers.html)
-   -   Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers/5994-discutii-membrii-crazy-drivers-iasi.html)

Alex23GAM 18-08-05 21:48

salut
 
salve!
ce mai este prin iasi?

SV-05-YBG 22-08-05 13:03

Habar nu am.....

mertan 27-09-05 10:56

1 Attachment(s)
asa o vrut cel de sus sa avem noi, cei din bacau o intalnire a membrilor crazy drivers.

noi vom alege, vom da la vot, in ce zi sa fie intalnirea. am propus ziua de [/b]6 sau 16 octombrie, anul curent. am ales aceasta data pana nu e prea tarziu.

intalnirea va avea loc la banzinaria PETROM din fatza spitalului judetezean.

legenda hartzii atasate mai jos.: bulina rosie este punctul de intalnire(adica petromu) si ce este cu linie subtzire neagra este traseul pe care trebuie urmat pt a ajunge la punct.

ASTEPTAM CA SA FIM CAT MAI MULTZI si nu in ultimul rand sa semnatzi condica. ca asteptam cu bratzele deschise

aleks 21-11-05 14:50

ma fwt in sloganizerul asta, iar i-a dat teapa lui andrei :lol: :lol:
ia uitati-va ce i-a scris la semnatura :lol:
crazy drivers... so what?

aleks 21-11-05 15:00

1 Attachment(s)
ma fwt in sloganizerul asta, iar i-a dat teapa lui andrei :lol: :lol:
ia uitati-va ce i-a scris la semnatura :lol:
crazy drivers... so what?

LaMishto 21-11-05 19:39

http://oxide.globtel.ro/images_moto/...lt/crackup.gif

HolySoul 26-11-05 01:31

o disparut clubu` ?
... nu se mai aude nik de partea asta a moldovei ?
pana aku facem , tragem ... chestii intalniri , curse si deodata fleosk ` .... ..
o venit iarna si nu mai sunt bani de benzina ?:P

LaMishto 26-11-05 02:02

Pai hai in Iasi intr`o zi si adunam gashka ;)

mertan 03-12-05 14:46

in iasi sunt numai 2 membri? la misto si cu alex gam?

LaMishto 03-12-05 15:50

Nu, mai e fixi, iuiu si bestiutza.. si am auzit un zvon :suspiciou ca o sa apara cateva personaje noi curand :paper:

SV-05-YBG 05-12-05 09:49

Mai traieste Holy!!!!!!!
De cand nu am mai auzit ceva de la el.

In alta ordine de idei, mai stiti ceva de Aleks (23GAM) ca spunea ceva de stikere si de 2 saptamani nu mai aud nimic. As vrea sa stiu si eu cum sta treaba ca sa vad cum facem cu ele. Ca eu vreau pe masina.

aleks 05-12-05 09:59

alex 23 gam, k aleks sunt eu :lol:
kiar si eu ma intrebam de stickere...

mertan 05-12-05 20:11

tu esti ALEKS iar ALEX este alex_gam. ok?

SV-05-YBG 06-12-05 08:12

Andrei, tu esti mai aproape. Incearca sa dai de Alex si sa vezi care este treaba cu stikerele. Ca sa stim si noi o treaba.

aleks 06-12-05 11:51

este prin bacau o firma care face cu vreo 25-30 de mii buc...
nu stiu ce ar trebui sa le duc eu... ( cum sa arate macheta adik )
o sa ma interesez, macar pt mine sa-mi fac...
daca o sa vreti spuneti-mi, si ma interesez...


All times are GMT +2. The time now is 17:32.

- Copyright 2026 4Tuning