Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4 Speed Squad (https://forum.4tuning.ro/57-4-speed-squad.html)
-   -   Cursa indemanare 12 iunie 2005 (https://forum.4tuning.ro/57-4-speed-squad/5926-cursa-indemanare-12-iunie-2005-a.html)

DnI 14-06-05 20:30

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"DVDValy\"
:D
esti de belea speedere da intercoolerul il tin sub scut :eyebrow:

ce DVD`ule iti pune SGM`u turbina si nu vrei sa zici ? :D :D :D

DVDValy 15-06-05 09:18

1 Attachment(s)
nu am vb cu noul KWX care se pare ca o sa-l manance pe SGM-u pe paiane :wink:

Skillzu 15-06-05 11:14

1 Attachment(s)
mah asta era defapt intercoolerul...e GReedy.nu stiu cum nu l-ati vazut...?!dah e tare rau...murea alah cu ML-u de oftica....

DVDValy 15-06-05 12:58

hmmmm :twisted:
https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=8208

RoSonic 15-06-05 13:46

Quote:

ce DVD`ule iti pune SGM`u turbina si nu vrei sa zici ?
Mah... trebuia sa fie surpriza cu turbina.. ce naiba...

SpeedeR 15-06-05 13:53

noroc :) am 260 cai sa ma intorc si ati fost norocosi pt k am avut examene si nu am putut sa particip :lol: :lol: :lol: :lol:

dvd...crezi k doar cu o turbina ma faci pe mine care sunt biturbo? :P :P


All times are GMT +2. The time now is 09:32.

- Copyright 2026 4Tuning