![]() |
Re:
Quote:
|
1 Attachment(s)
nu am vb cu noul KWX care se pare ca o sa-l manance pe SGM-u pe paiane :wink:
|
1 Attachment(s)
mah asta era defapt intercoolerul...e GReedy.nu stiu cum nu l-ati vazut...?!dah e tare rau...murea alah cu ML-u de oftica....
|
hmmmm :twisted:
https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=8208 |
Quote:
|
noroc :) am 260 cai sa ma intorc si ati fost norocosi pt k am avut examene si nu am putut sa particip :lol: :lol: :lol: :lol:
dvd...crezi k doar cu o turbina ma faci pe mine care sunt biturbo? :P :P |
| All times are GMT +2. The time now is 09:32. |
- Copyright 2026 4Tuning