![]() |
Re: inscriptionari auto & colantari auto
salut vreau si eu plafonu negru la un fiat panda..zi mi un pret si adresa unde sa vin..ms
|
Re: inscriptionari auto & colantari auto
Quote:
|
Re: inscriptionari auto & colantari auto
1 Attachment(s)
mai traiti?Buna seara. as dori sa colantez plafonul unui logan cu negru mat. Cat ma costa? Deasemenea, ma intereseaza si jumatatea inferioara a portbagajului(cea dintre stopuri, sub eleron) tot cu negru mat. Cat ma costa?
Va multumesc |
Re: inscriptionari auto & colantari auto
o capota de solenza se poate? in carbonX ? m-ar interesa pretul , locatia , si timpul de lucru, eu fiind din Pitesti
|
Re: inscriptionari auto & colantari auto
La un Bmw E36 colantare totala cam cat ma duce pretul cu totul? Folie + manopera? Si de unde anume sunteti
|
Re: inscriptionari auto & colantari auto
salut
ma intereseaza o capota de opel astra H, negru mat. care este pretul? |
Re: inscriptionari auto & colantari auto
salut as vrea si eu 2 preturi daca se poate unul pentru folie negru mat capota solenza si un pret pentru capota+plafon+portbagaj tot solenza tot negru mat! ( la capota plafon portbagaj trebuie trecut in talon?)multumesc anticipat
|
Re: inscriptionari auto & colantari auto
Salut,la 1 leon 1p 2008 capota,cupola portbagaj as vrea negru mat,pret si de unde sunteti
|
Re: inscriptionari auto & colantari auto
mai este valabil anuntul?
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:09. |
- Copyright 2026 4Tuning