Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Lancia Delta vs. ??? (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/58755-lancia-delta-vs.html)

b01uxd 03-12-07 17:49

Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
 
Quote:

Originally Posted by uncazan (Post 1227991)
GTA spuneam ca vreau sa demonstrez cum fuge o italiana,atata tot...e naspa daca sa inteles altceva...dar eu asta am vrut sa zic...:D

cazanu o fi el cazan da e italienesc draq oricum loganu dci eu zic cati bati joc de el

uncazan 11-12-07 18:25

Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
 
Quote:

Originally Posted by b01uxd (Post 1228064)
cazanu o fi el cazan da e italienesc draq oricum loganu dci eu zic cati bati joc de el

cazan de 80 de cai dar sunt de aia italiemi si trag cat 90 daia mentesti....deci totusi nu vrea nimeni sa ne dam?
:lol: :lol:

mikafly 16-12-07 11:13

Re: Lancia Delta vs. ???
 
Ma bag eu cu un Tico.....are 41 de cai....jumate din italianca ta focoasa.E ruginit ,si vai de el.Dar fuge bine.

ady_99 16-12-07 15:53

Re: Lancia Delta vs. ???
 
ma un cazan u esti ala cu lancia aia rosie? eu nu prea cred k are doar 80 de cai...fuge prea bine daramata aia

uncazan 17-12-07 18:21

Re: Lancia Delta vs. ???
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 1248663)
Ma bag eu cu un Tico.....are 41 de cai....jumate din italianca ta focoasa.E ruginit ,si vai de el.Dar fuge bine.

eu zic , ca totusi sa te mai gandesti putin...eu ma dau cu tine:lol: ....

uncazan 17-12-07 18:26

Re: Lancia Delta vs. ???
 
Quote:

Originally Posted by ady_99 (Post 1249056)
ma un cazan u esti ala cu lancia aia rosie? eu nu prea cred k are doar 80 de cai...fuge prea bine daramata aia

frate daca si masina asta mai este daramata........
nu neaparat daca fordul tau de 110 cai, daca este vopsit frumos inseamna ca fuge si sta mai bine pe roti ca lancia:lol: :lol: ......

UGA 20-12-07 14:17

Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
 
Quote:

Originally Posted by GTA (Post 1224038)
Ce-oi avea cu sarmana masina......gandeste-te ca l-ai pune pe bunica-tu sa faca sprinturi pe 100m in fiecare weekend,nu vad unde este distractia.

Bai GTA-ule....am ras...sa ma bata tata...ffffff tare faza cu bunicu....deci.........SENZATIONAL cum se zice la OTV

GTA 21-12-07 23:20

Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
 
Quote:

Originally Posted by UGA (Post 1255257)
SENZATIONAL cum se zice la OTV

.......in dreapta sus.....in stanga INCENDIAR.....si dreapta jos poza lu` Elodia...:) :)

maniacu_mnc 22-01-08 15:31

Re: Lancia Delta vs. ???
 
Ma bag eu daca e valabil da nu la legale :D.
Am o DSN stock

P.S. Astept on nova stok!!!! Trebuia sa ma dau cu 2 da sunt pe perfuzii momentan si mai dureaza :D

kidu2006 23-01-08 18:56

Re: Lancia Delta vs. ???
 
Quote:

Originally Posted by ady_99 (Post 1249056)
ma un cazan u esti ala cu lancia aia rosie? eu nu prea cred k are doar 80 de cai...fuge prea bine daramata aia

e DIESEL forduletu?facem una mika?:P

uncazan 23-01-08 18:58

Re: Lancia Delta vs. ???
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 1309867)
e DIESEL forduletu?facem una mika?:P

....nu este ford..este o lancia delta....cei din clubul tau cred ca o cunosc...pai ce sa facem? tu ce ai?

kidu2006 24-01-08 12:27

Re: Lancia Delta vs. ???
 
Quote:

Originally Posted by uncazan (Post 1309875)
....nu este ford..este o lancia delta....cei din clubul tau cred ca o cunosc...pai ce sa facem? tu ce ai?

Pai nu vorbeam cu tine:lol:..cu ady_99 daca citeai cu atentie:-P

Hooliganu`#1 12-05-08 15:09

Re: Lancia Delta vs. ???
 
Pentru cei ce se intreaba ce face masina asta si nu mai stiu ce...cunosc masina si trage grav...poate sa se dea si cu masini de 110 cai si le rupe...e Lancia...asa ca sariti pe interval daca va tzine.. :)) P.S. uncazan...te dai cu o lancia delta galbena a lu DSD-u? :))))))))))))))))))))) HAOS :)))

kidu2006 12-05-08 19:44

Re: Lancia Delta vs. ???
 
Quote:

Originally Posted by Hooliganu`#1 (Post 1529347)
Pentru cei ce se intreaba ce face masina asta si nu mai stiu ce...cunosc masina si trage grav...poate sa se dea si cu masini de 110 cai si le rupe...e Lancia...asa ca sariti pe interval daca va tzine.. :)) P.S. uncazan...te dai cu o lancia delta galbena a lu DSD-u? :))))))))))))))))))))) HAOS :)))

Plm daca zici ca trage masini de 110 cai vreau s-o incerc si eu ... daca mai este ceva valabil..eu am 105 decat:rolleyes2..So...i`ll be waiting:rolleyes2

Hooliganu`#1 13-05-08 20:04

Re: Lancia Delta vs. ???
 
Ce sa-ti zic...gasesti masina pe la Kiss si locurile adunarilor centrale mai ales in weekend...e Rosie...si zgomotoasa... :) Vino la proprietar cand vezi masina... :)


All times are GMT +2. The time now is 13:54.

- Copyright 2026 4Tuning