![]() |
Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
Quote:
|
Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
Quote:
:lol: :lol: |
Re: Lancia Delta vs. ???
Ma bag eu cu un Tico.....are 41 de cai....jumate din italianca ta focoasa.E ruginit ,si vai de el.Dar fuge bine.
|
Re: Lancia Delta vs. ???
ma un cazan u esti ala cu lancia aia rosie? eu nu prea cred k are doar 80 de cai...fuge prea bine daramata aia
|
Re: Lancia Delta vs. ???
Quote:
|
Re: Lancia Delta vs. ???
Quote:
nu neaparat daca fordul tau de 110 cai, daca este vopsit frumos inseamna ca fuge si sta mai bine pe roti ca lancia:lol: :lol: ...... |
Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
Quote:
|
Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
Quote:
|
Re: Lancia Delta vs. ???
Ma bag eu daca e valabil da nu la legale :D.
Am o DSN stock P.S. Astept on nova stok!!!! Trebuia sa ma dau cu 2 da sunt pe perfuzii momentan si mai dureaza :D |
Re: Lancia Delta vs. ???
Quote:
|
Re: Lancia Delta vs. ???
Quote:
|
Re: Lancia Delta vs. ???
Quote:
|
Re: Lancia Delta vs. ???
Pentru cei ce se intreaba ce face masina asta si nu mai stiu ce...cunosc masina si trage grav...poate sa se dea si cu masini de 110 cai si le rupe...e Lancia...asa ca sariti pe interval daca va tzine.. :)) P.S. uncazan...te dai cu o lancia delta galbena a lu DSD-u? :))))))))))))))))))))) HAOS :)))
|
Re: Lancia Delta vs. ???
Quote:
|
Re: Lancia Delta vs. ???
Ce sa-ti zic...gasesti masina pe la Kiss si locurile adunarilor centrale mai ales in weekend...e Rosie...si zgomotoasa... :) Vino la proprietar cand vezi masina... :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:54. |
- Copyright 2026 4Tuning