Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Skoda (https://forum.4tuning.ro/305-discutii-skoda.html)
-   -   Pt posesorii de Skoda Octavia 2 RS 2.0 TFSI (https://forum.4tuning.ro/305-discutii-skoda/58659-pt-posesorii-skoda-octavia-2-rs-2-0-tfsi.html)

naka66vio 31-12-07 14:32

Re: Pt posesorii de Skoda Octavia 2 RS 2.0 TFSI
 
si bucsile sunt o problema la skoda o sa vezi.spre deosebire de cele de la vw si audi si seat cele de la skoda sunt goale pe dinauntru.ambreiajul cred ca da este o problema daca a michelin e ok dar continental sunt aiurea in rest per total si eu sunt super multumit de ea este o masina extraordinara din toate punctele de vedere si consumul cam asa ceva am obtinut si eu.

eddycdk 31-12-07 18:00

Re: Pt posesorii de Skoda Octavia 2 RS 2.0 TFSI
 
1. in legatura cu zgomotul motorului...la relanti...asa suna toate FSI-urile, indiferent ca au turbo sau nu! asta ti-o spun pat ca stiu de la mine si alti 3 prieteni care au pe VW motare de 1,6 si 2,0 FSI...
2. stabilitatea spate...hmmm:???: ...e asa din cauza ca avem suspensie multi-link...care face masina mai confortabila, dar mai putin sport pe viraje! ;)
3. la banii aia CHIAR e cea mai completa masina!

frumoasa foc RS-a!!! ;)

naka66vio 31-12-07 18:10

Re: Pt posesorii de Skoda Octavia 2 RS 2.0 TFSI
 
dap asa suna toate fsi-urile e un zgomot specific


All times are GMT +2. The time now is 13:31.

- Copyright 2026 4Tuning