![]() |
Re: piese tuning
oglinzi sport ai putea aduce?
da-mi niste poze si preturi pls |
Re: piese tuning
1 Attachment(s)
Sal,
Modelul asta de evacuare de la Sebring il poti aduce? Este pentru VW PASSAT B6 2.0 TDI/140 CP. Uite si link-ul unde am vazuto. http://www.duw.de/shop/detailview.aspx?ID=1182562 |
Re: piese tuning
sal de golf 2 pune tot ce ai ms frumos :P
|
Re: [VAND] piese tuning
Pentru un passat din 2006 ai ceva spoilere ?eventual si un pret
|
Re: [VAND] piese tuning
sal pt golf 4 kituri ,faruri q lupe pt bixenon si stopuri pe led m-ar interesa si pe mn ms
|
Re: [VAND] piese tuning
romi super tare spoileru de pe spate ... 255 euro e pretu fix?...tinand cont ka e criza...
|
Re: [VAND] piese tuning
nu a mai raspuns din 2008 deci nu cred ca mai e valabil
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:15. |
- Copyright 2026 4Tuning