![]() |
Re: Help me !!!
Cred ca pana la urma o sa iau un X5 3.0d - 2007 , am vazut cateva la vreo 55k-58k € - full cu piele, navigatie, xenon, scaune incalzite, etc...
|
Re: Help me !!!
Mercedes CLS clar din ce ai scris mai sus e de departe cel mai frumos si cred ca si cel mai bun. Si oricum e mai frumos decat un seria 5 mai luxos decat un A4 si cu X3 nu se compara. Pot spune k intre CLS si A6 ai de laes depinde de gust. Eu unu CLS
|
Re: Help me !!!
prietene, vrei masina serioasa, luxury si care sa intoarca multe capete? Toyota Camry sau Toyota Avalon sunt pt tine.
|
Re: Help me !!!
Ce va fi pana la urma?Sau ai luat'o deja?
Quote:
|
Re: Help me !!!
Eu ti-as recomanda un A5 Coupe 3.0 TDI. Intoarce privirile oricand.
Pentru un A4 mi se pare ca investesti prea multi bani. Daca gasesti CLS sub 50.000 ar merita daca nu are prea multi km. Este cel mai frumos mercedes de pana acum (cu exceptia lui SLR) Totul depinde de tine, ca vad ca eziti ba vrei limuzina, ba vrei coupe, ba SUV ... P.S. daca vrei ceva sport nu lua un Audi cu motorizarea 2.7 TDI, pentru ca desi motorul este foarte ok ... ai cutia multitronic in 8 trepte care nu este tocmai cea mai sport cutie care exista ... |
Re: Help me !!!
intradevar, Camry (spre mizeria mea sufleteasca) se importa doar in SUA. Avalon la fel. Dar le poti comanda, am o cunostinta in Stuttgart care are 3 Avalon noi, cu folii pe ele. asta a fost punctul 1.
punctul 2. Audi A5 am eu nou, 3.0 TDI full options (bi-xenon, scaune incalzite, piele, navi, plafon de sticla etc.) culoare argintie, 0 km. pretul este de 56.000 de euro cu toate taxele. |
Re: Help me !!!
Quote:
|
Re: Help me !!!
sincer? la aspect arata fantastic, si afara si inauntru. Altceva nu pot sa-ti spun pentru ca nu l-am condus.
|
Re: Help me !!!
sa inteleg ca nu l-ai primit inca :)
e super masina ... iti garantez ca nu vei fi dezamagit :) |
Re: Help me !!!
Quote:
|
Re: Help me !!!
Nu stiu daca ati citit dar eu am scris ca vreau o masina spatioasa pt. familie dar in acelasi timp luxoasa si sportiva... un fel de 3 in 1 :D.
Intre timp am vazut un R-Klasse si un Range Rover Sport. Deocamdata umblu ca nebunu' pe la dealeri sa vad ce a mai aparut si ce imi place.Cu respect! |
Re: Help me !!!
Quote:
i-ati un renault scenic si gata |
| All times are GMT +2. The time now is 03:52. |
- Copyright 2026 4Tuning