![]() |
Re: Tuning pe machete
5 Attachment(s)
Incep proiectul Lambo GTR .... sa vedem ce iese :
|
Re: Tuning pe machete
Ce ai de gand sa faci ?:D
|
Re: Tuning pe machete
Negru mat ( piese ), un eleron ceva... jante poate...
|
Re: Tuning pe machete
Quote:
inca o data, stie cineva de unde pot face rost de jante?;;) |
Re: Tuning pe machete
cei din Bucuresti sa incerce la magazinul cocor, la NICORO TRADING..
|
Re: Tuning pe machete
Quote:
|
Re: Tuning pe machete
2 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Tuning pe machete
Quote:
sunt unele care au in partea de jos un LED albastru care lumineaza destul de puternic pe timp de noapte :D eu asa am facut cu un G5 si a iesit misto rau :P |
Re: Tuning pe machete
Quote:
|
Re: Tuning pe machete
10 Attachment(s)
as vrea sa va impartasesc proiectul meu cu un challenger din 2006...iata si cateva poze cu acesta...e marca Maisto, scara 1:24, cu radiocomanda.
Masina a venit cu jantele cromate. Modifcari: am lasat-o mai pe burta, neoane, xenon in faruri. Planuri de viitor: stoboscoape in proiectoare, xenon faza lunga, vopsea alb perla, stegulet cu USA :D |
Re: Tuning pe machete
Frumoasa rau masina ta :D ..dar ce e cablul ala langa geam ? :|:)
|
Re: Tuning pe machete
3 Attachment(s)
interioru , nu mai am poza q el stock ....
|
Re: Tuning pe machete
Cum ati coborat masina ? si as fi si eu interesat de jante 1:18 ... dar au prindere stil bburago nush daca merge ceva facut.
|
Re: Tuning pe machete
Quote:
Quote:
|
Re: Tuning pe machete
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:25. |
- Copyright 2026 4Tuning